Quote (Milkesso @ Sep 8 2010 08:59pm)
Zdałem !!
Udało się za drugim razem.
Idę zachlać pałę zaraz

Gratulacje ;] Za 2 to dobrze jest
Quote (czubek11 @ Sep 8 2010 09:08pm)
Gratulacje
<za pierwszym razem zdają farciarze
za drugim razem zdają prawdziwi kierowcy( tacy jak Ty)
a za trzecim i więcej ci którzy dali w lapę:P>
(tylko nie Pij zbyt dużo bo Cię kac wykończy na drugi dzień)
Nie zgodzę się

Quote (Milkesso @ Sep 8 2010 09:07pm)
Za pierwszym razem oblałem na "Przygotowaniu do jazdy". Lepiej nie pytaj za co

Nie pytam
This post was edited by DeSSq on Sep 8 2010 01:15pm