d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev14647484950125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Sep 8 2010 01:06pm
Quote (Milkesso @ Sep 8 2010 08:59pm)
Zdałem !!
Udało się za drugim razem.
Idę zachlać pałę zaraz :D


Gratulacje ;] Za 2 to dobrze jest

Quote (czubek11 @ Sep 8 2010 09:08pm)
Gratulacje

<za pierwszym razem zdają farciarze
za drugim razem zdają prawdziwi kierowcy( tacy jak Ty)
a za trzecim i więcej ci którzy dali w lapę:P>

(tylko nie Pij zbyt dużo bo Cię kac wykończy na drugi dzień)


Nie zgodzę się <_<

Quote (Milkesso @ Sep 8 2010 09:07pm)
Za pierwszym razem oblałem na "Przygotowaniu do jazdy". Lepiej nie pytaj za co :D

Nie pytam :P

This post was edited by DeSSq on Sep 8 2010 01:15pm
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Sep 8 2010 01:07pm
Quote (DeSSq @ Sep 8 2010 09:06pm)
Gratulacje ;] Za 2 to dobrze jest


Za pierwszym razem oblałem na "Przygotowaniu do jazdy". Lepiej nie pytaj za co :D
Member
Posts: 163
Joined: Nov 27 2009
Gold: 0.00
Sep 8 2010 01:08pm
Quote (Milkesso @ Sep 8 2010 07:59pm)
Zdałem !!
Udało się za drugim razem.
Idę zachlać pałę zaraz :D


Gratulacje

< za pierwszym razem zdają farciarze
za drugim razem zdają prawdziwi kierowcy( tacy jak Ty)
a za trzecim i więcej ci którzy dali w lapę:P>

(tylko nie Pij zbyt dużo bo Cię kac wykończy na drugi dzień)

This post was edited by czubek11 on Sep 8 2010 01:10pm
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Sep 8 2010 01:10pm
Quote (czubek11 @ Sep 8 2010 09:08pm)
Gratulacje

< za pierwszym razem zdjają farciarze
za drugim razem zdają prawdziwi kierowcy
a za trzecim i więcej ci którzy dali w lapę:P>

(tylko nie Pij zbyt dużo bo Cię kac wykończy na drugi dzień)


Właśnie nie zamierzam dużo pić. Okazyjnie kupiłem 0,7 na kilka osób.
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 8 2010 01:36pm
Quote (Promote @ 8 Sep 2010 16:08)
ja sie musze zapisac na drugi ale mi sie nie chce tam isc ;-)

powodzenia ! :hug:


ja juz zdazylem 3 upierdolic, a ty jeszcze 2 nie miales :(

stres mnie zżera jak skurwysyn :cry:
przydaloby sie walnac kilka kolejek przed egzaminem i moze by bylo lepiej :ph34r:
Member
Posts: 7,799
Joined: Jun 28 2009
Gold: 6,823.00
Sep 8 2010 01:42pm
heh ja wlasnie robie prawko, mam nadzieje ze za 1 :D
Member
Posts: 8,388
Joined: Jul 9 2005
Gold: 78.00
Sep 8 2010 01:43pm
Quote (Milkesso @ Sep 8 2010 08:07pm)
Za pierwszym razem oblałem na "Przygotowaniu do jazdy". Lepiej nie pytaj za co :D


nie zapiales pasow? :D
Member
Posts: 1,524
Joined: Aug 10 2010
Gold: 477.00
Sep 8 2010 03:17pm
Kategoria B,w marcu postaram się zdawać na kat.A...w lato trzeba pośmigać trochę żeby był elegancki przewiew:D
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Sep 8 2010 03:25pm
Quote (Milkesso @ 8 Sep 2010 21:07)
Za pierwszym razem oblałem na "Przygotowaniu do jazdy". Lepiej nie pytaj za co :D


ja zapytam jako iz sam opierdolilem testy
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 8 2010 04:00pm
Quote (kabzel @ 8 Sep 2010 21:36)
ja juz zdazylem 3 upierdolic, a ty jeszcze 2 nie miales :(

stres mnie zżera jak skurwysyn :cry:
przydaloby sie walnac kilka kolejek przed egzaminem i moze by bylo lepiej  :ph34r:


bo mi sie nie spieszy jak pomysle ze uleje kolejny :santa:
Go Back To Polska Topic List
Prev14647484950125Next
Add Reply New Topic New Poll