d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev14647484950268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Nov 6 2010 10:46am
Quote (HillOvCypress @ Nov 6 2010 05:32pm)
opusc to forum i nie trzaskaj log outem, zbuntowany gimnazjalisto


cricket z krakowa, tanszych swierszczy jeszcze nigdy nie kupowalem a ponadto ziomek calkiem mily :)


szukam raczej mączników i drewnojadów, świerszcze i karaczany mam
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Nov 6 2010 10:57am
Quote (Yugi @ Nov 6 2010 04:46pm)
szukam raczej mączników i drewnojadów, świerszcze i karaczany mam


tez je hodują

http://www.crickets.pl/

This post was edited by HillOvCypress on Nov 6 2010 10:57am
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Nov 6 2010 11:01am
Quote (HillOvCypress @ Nov 6 2010 05:57pm)


ja tam same świerszcze widzę :huh:
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Nov 6 2010 11:33am
Quote (Yugi @ Nov 6 2010 05:01pm)
ja tam same świerszcze widzę :huh:


zadzwon do ziomka, on wszystko mial tam :O
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Nov 20 2010 02:56am
czy ktoś z was posiada martwe dorosłe ptaszniki? :ph34r:
potrzebuję kilka sztuk
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Nov 20 2010 09:45am
Quote (Yugi @ Nov 20 2010 08:56am)
czy ktoś z was posiada martwe dorosłe ptaszniki? :ph34r:
potrzebuję kilka sztuk


pare dni temu padla mi l5 parahybana, chuj wie czemu, ale juz w koszu :D
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Nov 20 2010 02:28pm
Quote (HillOvCypress @ Nov 20 2010 04:45pm)
pare dni temu padla mi l5 parahybana, chuj wie czemu, ale juz w koszu :D


iso jakieś większa, L11+ do wypchania ^_^
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 28 2010 09:45am
dzis na gieldzie w swietochlowicach zabylem Poecilotherie Regalis L4

This post was edited by sgd53 on Nov 28 2010 09:48am
Member
Posts: 1,196
Joined: Apr 26 2010
Gold: 0.00
Nov 28 2010 09:46am
Quote (sgd53 @ Nov 28 2010 05:45pm)
dzis na gieldzie w swietochlowicach zabylem Poecilotherie Reglis L4


ooo.. też miałem jechać na świony, ale nie wypaliło :(
Member
Posts: 4,875
Joined: Dec 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 28 2010 09:47am
Quote (PaleNisko69 @ 28 Nov 2010 17:46)
ooo.. też miałem jechać na świony, ale nie wypaliło :(


czemu nie byles ziaaaa? :(
Go Back To Polska Topic List
Prev14647484950268Next
Add Reply New Topic New Poll