d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev14647484950495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 1 2010 12:38pm
kup nowego kompa ~~
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 1 2010 12:40pm
Quote (GoSu19 @ 1 Aug 2010 20:35)
po jakims czasie gry wyskakuje blad ze nie mozna grac i naprawic sie tez nie da ze czegos tam brakuje i kupa bo nie moge nic z tym zrobic ;/


najlepiej nastepnym razem jakiegos ss'a zrob i wklej tutaj, bo narazie to nam nic nie mowi :P
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Aug 1 2010 12:54pm
Quote (m4rc1n3k @ 1 Aug 2010 20:38)
kup nowego kompa ~~


komp mi sie juz nie resetuje ani nie wylacza jak przeczyscilem wiec to nie wina moja tylko blizza...
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 1 2010 12:59pm
ty to tam wiesz akurat gosu ;p
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Aug 1 2010 01:01pm
Quote (GoSu19 @ 1 Aug 2010 20:54)
komp mi sie juz nie resetuje ani nie wylacza jak przeczyscilem wiec to nie wina moja tylko blizza...


zrob moze format , zwykle pomaga skoro to nie wina samego sprzetu

Quote (m4rc1n3k @ 1 Aug 2010 20:59)
ty to tam wiesz akurat gosu ;p


wyjdz i nie wracaj idioto

masz mase innych miejsc do nabijania postow

This post was edited by Alyx on Aug 1 2010 01:02pm
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 1 2010 01:02pm
dajcie swoje dane to dodam!
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 1 2010 01:05pm
Quote (Alyx @ 1 Aug 2010 21:01)
zrob moze format , zwykle pomaga skoro to nie wina samego sprzetu



wyjdz i nie wracaj idioto

masz mase innych miejsc do nabijania postow


pozartowac sobie z kumplem nie wolno ? a w sc od jutro cisne
Member
Posts: 9,680
Joined: Sep 16 2005
Gold: 8,843.39
Aug 1 2010 01:05pm
nick Wladyslaw a numerku nie pamietam
Member
Posts: 13,291
Joined: May 24 2008
Gold: 0.00
Aug 1 2010 01:08pm
ładnie trzeba miec zeby za gre 200 zl dawac

This post was edited by 3DooM on Aug 1 2010 01:08pm
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 1 2010 01:08pm
Quote (3DooM @ 1 Aug 2010 21:08)
łądnie trzeba miec zeby za gre 200 zl dawac


ja dalem only 145.99
Go Back To Polska Topic List
Prev14647484950495Next
Add Reply New Topic New Poll