d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev146474849505001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,639
Joined: Apr 18 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Sep 7 2010 02:56pm
dobry mecz arg-esp, ale vincente troche poszalal ze skladem i chlopaki cos nie moga zlapac sowjego stylu. a messi jak to messi, nawet koledz z drzyny nie robia mu roznicy i mija ich jak tyczki:)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 7 2010 02:57pm
Quote (LESNYBARB_PL @ 7 Sep 2010 22:56)
dobry mecz arg-esp, ale vincente troche poszalal ze skladem i chlopaki cos nie moga zlapac sowjego stylu. a messi jak to messi, nawet koledz z drzyny nie robia mu roznicy i mija ich jak tyczki:)


Jeszcze graja ?
Member
Posts: 1,639
Joined: Apr 18 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Sep 7 2010 02:58pm
Quote (zYwi3c @ Sep 7 2010 08:57pm)
Jeszcze graja ?


1 polowa sie skonczyla 3:0 narazie
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 7 2010 02:59pm
Quote (LESNYBARB_PL @ 7 Sep 2010 22:58)
1 polowa sie skonczyla 3:0 narazie


Daj streama jakiegos :<
Member
Posts: 1,639
Joined: Apr 18 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Sep 7 2010 03:10pm
Quote (zYwi3c @ Sep 7 2010 08:59pm)
Daj streama jakiegos :<


http://egoals.pl/videos/na-zywo:-argentyna---hiszpania
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Sep 10 2010 02:27pm
Jagielonia 2-1 Wisła
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,600.00
Sep 11 2010 02:49am
Bardzo dobrze zapowiadający się mecz dziś o 18 :) Barcelona vs. Hercules
Jestem ciekaw jak zaprezentują się gracze Barcy po przerwie reprezentacji oraz z jakiej strony pokaże się wzmocniony Hercules :)
Niestety będę mógł tylko śledzić wynik via livesports :wacko:
Member
Posts: 49,305
Joined: Dec 6 2007
Gold: 2.46
Sep 11 2010 03:04am
Quote (Dami @ 11 Sep 2010 10:49)
Bardzo dobrze zapowiadający się mecz dziś o 18 :) Barcelona vs. Hercules
Jestem ciekaw jak zaprezentują się gracze Barcy po przerwie reprezentacji oraz z jakiej strony pokaże się wzmocniony Hercules :)
Niestety będę mógł tylko śledzić wynik via livesports :wacko:


no Hercules się nieźle wzmocnił, sarr trezeguet valdez czy drenthe... będzie ciekawie ;)
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,600.00
Sep 11 2010 03:33am
Quote (Feye @ 11 Sep 2010 11:04)
no  Hercules się nieźle wzmocnił, sarr trezeguet valdez czy drenthe... będzie ciekawie ;)


Mimo tego wątpię żeby mogli urwać nam jakieś punkty :evil:
Member
Posts: 4,291
Joined: Aug 22 2009
Gold: 12.13
Warn: 100%
Sep 11 2010 03:53am
Jaga liderem. Hm, po tym jak widziałem ich zaangażowanie i grę do ostatniej minuty w LE spodziewałem się takiego scenariusza.
Go Back To Polska Topic List
Prev146474849505001Next
Closed New Topic New Poll