d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev14647484950476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 10:29am
no wlasnie o tym wczoraj pisalem bo mi sie moj nick zabardzo nie podoba ^^
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 10:29am
Quote (radaradarada @ Jul 1 2010 04:27pm)
U mnie jest jeden slabszy niz ja troche i jeden zielony, i jeden rand jeszcze jakis

I mam propozycje aby zmienic rangi na nicki z jsp :0


negative :cry:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 10:30am
Quote (sonGokuSsj4 @ 1 Jul 2010 12:29)
negative :cry:


twoj gold jest n zerowym nagtywie :P
moze bysmy ankiete zrobili :P ?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 10:32am
Mozna zrobic rangi odpowiadajace nickom z jsp- czemu nie.
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold: 1,466.00
Jul 1 2010 10:33am
imo można dać ale i tak gra tylko 10 osób bodziu 1 dzien na ogame nie był.
Member
Posts: 1,314
Joined: Sep 2 2009
Gold: 14.00
Warn: 10%
Jul 1 2010 10:54am
Quote (Hubas @ Jul 1 2010 06:33pm)
imo można dać ale i tak gra tylko 10 osób bodziu 1 dzien na ogame nie był.


To zrobmy tak :0
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 10:57am
Suu, JimRaynor, Dusk- podajcie mi kto to jest na jsp, bo nie chce mi sie kopac :D
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jul 1 2010 10:59am
<-- Suu

Raynor to leszcz :)

This post was edited by sonGokuSsj4 on Jul 1 2010 10:59am
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Jul 1 2010 11:00am
jak zmienic na ten stary interfejs? bo ten mnie juz wkurwia troszke :<
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 11:02am
Quote (Zix_X @ Jul 1 2010 07:00pm)
jak zmienic na ten stary interfejs? bo ten mnie juz wkurwia troszke :<


Rzecz w tym, ze sie nie da :(
Rangi zaraz beda.
Go Back To Polska Topic List
Prev14647484950476Next
Add Reply New Topic New Poll