☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Ogame > Temat Oficjalny
Prev
1
46
47
48
49
50
476
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 62769
Replies: 4752
Track Topic
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#471
Jul 1 2010 10:29am
no wlasnie o tym wczoraj pisalem bo mi sie moj nick zabardzo nie podoba ^^
sonGokuSsj4
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold
:
0.00
Warn: 70%
#472
Jul 1 2010 10:29am
Quote (radaradarada @ Jul 1 2010 04:27pm)
U mnie jest jeden slabszy niz ja troche i jeden zielony, i jeden rand jeszcze jakis
I mam propozycje aby zmienic rangi na nicki z jsp :
0
negative
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#473
Jul 1 2010 10:30am
Quote (sonGokuSsj4 @ 1 Jul 2010 12:29)
negative
twoj gold jest n zerowym nagtywie
moze bysmy ankiete zrobili
?
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#474
Jul 1 2010 10:32am
Mozna zrobic rangi odpowiadajace nickom z jsp- czemu nie.
Hubas
Member
Posts: 12,908
Joined: Oct 24 2009
Gold
:
1,466.00
#475
Jul 1 2010 10:33am
imo można dać ale i tak gra tylko 10 osób bodziu 1 dzien na ogame nie był.
radaradarada
Member
Posts: 1,314
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
14.00
Warn: 10%
#476
Jul 1 2010 10:54am
Quote (Hubas @ Jul 1 2010 06:33pm)
imo można dać ale i tak gra tylko 10 osób bodziu 1 dzien na ogame nie był.
To zrobmy tak :0
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#477
Jul 1 2010 10:57am
Suu, JimRaynor, Dusk- podajcie mi kto to jest na jsp, bo nie chce mi sie kopac
sonGokuSsj4
Member
Posts: 5,524
Joined: Mar 3 2008
Gold
:
0.00
Warn: 70%
#478
Jul 1 2010 10:59am
Suu
Raynor to leszcz
This post was edited by sonGokuSsj4 on Jul 1 2010 10:59am
Zix_X
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold
:
1.50
#479
Jul 1 2010 11:00am
jak zmienic na ten stary interfejs? bo ten mnie juz wkurwia troszke :<
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#480
Jul 1 2010 11:02am
Quote (Zix_X @ Jul 1 2010 07:00pm)
jak zmienic na ten stary interfejs? bo ten mnie juz wkurwia troszke :<
Rzecz w tym, ze sie nie da
Rangi zaraz beda.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
46
47
48
49
50
476
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact