d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Tatuaze > Temat Oficjalny
Prev1464748495098Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Nov 11 2010 03:43am
Quote (wilq1 @ 10 Nov 2010 19:55)
Robiłeś go tam tam za rogiem u Miecia.
Czy w dobrym salonie?


w dobrym salonie:
tattoo.cz - o tam

w kazdym badz razie wiekszosc tatuazu nie ma juz strupkow na sobie, a skora ktora pod nimi byla jest taka raczej "zwiedla" ale z tego co kojarze, to jak kiedys kiedys starlem sobie kolano czy lokiec i strupek sie zrobil, to po tym jak odpadl skora wygladala podobnie (troche taka zwiedla, rózowiutka) ale po czasie sie wyrobilo. Wiec zgaduje ze wszystko sie ladnie wyrowna, w sumie koles ktory robil mi inka mowil ze takie podstawowe gojenie to srednio 10-12 dni a zeby ink sie zachowywal i czul jak normalna skora, to nawet 3 tygodnie mozna czekac. wiec sie uspokajam :P
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Nov 11 2010 03:51am
NAJLEPSZY NA TATUARZ JEST WAZELINA I ZWYKLE MYDLO - NIE MORZNA POZWALAC BY TATUARZ WYSECH I POROBILY SIE STRUPY.
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Nov 13 2010 02:54pm
Member
Posts: 2,510
Joined: Sep 14 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 14 2010 08:25am
Quote (vVanted @ Nov 11 2010 09:51am)
NAJLEPSZY NA TATUARZ JEST WAZELINA I ZWYKLE MYDLO - NIE MORZNA POZWALAC BY TATUARZ WYSECH I POROBILY SIE STRUPY.


nie mozna przykladac tluszczu do tatuazu...
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Nov 14 2010 08:38am
no ja to wiedzialem, ze nie mozna pozwolic zeby wyschnal, ale pracujac 8h w klimatyzowanym pomieszczeniu w ktorym jest kurewsko sucho, nie udalo mi sie tego uniknac, teraz juz praktycznie nie ma strupka, pozostala warstwa naskorka ktory sie powoli zluszcza, jedyny minus tego to to ze tatuaz stracil troche mocy swojego koloru, ale to jeszcze pol biedy, to zawsze mozna pozniej poprawic, wazne ze sie z samym tatuazem nie stalo.
Member
Posts: 1,022
Joined: May 15 2008
Gold: 7.66
Warn: 30%
Nov 14 2010 09:28am
Quote (Furious92 @ Nov 13 2010 08:54pm)
http://img83.imageshack.us/img83/1868/obraz225.jpg


tffuj?
Member
Posts: 1,726
Joined: Jun 21 2008
Gold: 0.50
Nov 16 2010 08:49am
Quote (Furious92 @ Nov 13 2010 08:54pm)
http://img83.imageshack.us/img83/1868/obraz225.jpg


Dobre wykonanie, ale chujowy motyw -_-
Ponawiam pytanie: Twój?
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Nov 16 2010 09:01am
Quote (SilveR123 @ Nov 16 2010 04:49pm)
Dobre wykonanie, ale chujowy motyw -_-
Ponawiam pytanie: Twój?


nie mój
ale spodobał mi się
Slayer@Lublin - tam bede sie dziabal nastepny raz.
1st time byl w valhalli
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Dec 1 2010 10:14am
zrobiłem nówkę sztukę wczoraj na łydce
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Dec 1 2010 10:16am
Quote (Furious92 @ Nov 13 2010 09:54pm)
http://img83.imageshack.us/img83/1868/obraz225.jpg


Tattoo w typie Bóg, Honor, Ojczyzna
Go Back To Polska Topic List
Prev1464748495098Next
Add Reply New Topic New Poll