Quote (wilq1 @ 10 Nov 2010 19:55)
Robiłeś go tam tam za rogiem u Miecia.
Czy w dobrym salonie?
w dobrym salonie:
tattoo.cz - o tam
w kazdym badz razie wiekszosc tatuazu nie ma juz strupkow na sobie, a skora ktora pod nimi byla jest taka raczej "zwiedla" ale z tego co kojarze, to jak kiedys kiedys starlem sobie kolano czy lokiec i strupek sie zrobil, to po tym jak odpadl skora wygladala podobnie (troche taka zwiedla, rózowiutka) ale po czasie sie wyrobilo. Wiec zgaduje ze wszystko sie ladnie wyrowna, w sumie koles ktory robil mi inka mowil ze takie podstawowe gojenie to srednio 10-12 dni a zeby ink sie zachowywal i czul jak normalna skora, to nawet 3 tygodnie mozna czekac. wiec sie uspokajam
