d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev14647484950594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 25 2010 05:16am
Quote (Hate_Me @ 25 Jun 2010 13:04)
DOBRA ZIOMUŚ, zejdźmy z Wiktora, bo nie będzie chciał się ze mną napić.

<rogal> Przypominam, że to jest temat o CIUSZKACH </rogal> - trzymajmy sie tego

e/ PEKIN, ściany mojego domu rozpierdala zespół z Twojego miasta <333


a jaki to zespół ?

co by nie był offtopa to zakupiłem nową katanę, cuz stara zgubiona na jakimś gigu w zeszłe wakacje -.-'
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 25 2010 05:24am
Quote (heszu @ 25 Jun 2010 13:16)
a jaki to zespół ?

co by nie był offtopa to zakupiłem nową katanę, cuz stara zgubiona na jakimś gigu w zeszłe wakacje -.-'


Defekt Muzgó.

Ja muszę sobie w przyszłym miesiącu zakupić harringtonkę na chłodniejsze wieczory, bo nie będę przecież po osiedlu w płaszczyku zapierniczał.
Żałuje że sprzedałem swojego lonsa :((((((
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 25 2010 06:03am
moim zdaniem warrior lepszy niż lons :)
bo nie lubię sztywnych harringtonek
Member
Posts: 19,737
Joined: Jan 27 2009
Gold: 80.00
Jun 25 2010 06:31am
Quote (sonGokuSsj4 @ Jun 25 2010 10:07am)
coz, ja mam 189 cm i waże 66 kg w wieku 18 lat :rolleyes:


i masz locked :)
Member
Posts: 6,733
Joined: Oct 31 2008
Gold: 7.00
Jun 25 2010 07:05am
Quote (heszu @ Jun 25 2010 12:03pm)
moim zdaniem warrior lepszy niż lons :)
bo nie lubię sztywnych harringtonek


king też jest wporzo jeśli patrząc na szycie
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Jun 25 2010 12:18pm
widział ktos ostatnio gdzies gładkie i jednokolorowe bermudy pasujace do koszul i raczej casualowego ubioru?
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jun 26 2010 01:06pm
Dziś zakupiłem sobie piękny krwisto-czerwony śledzik <3 polowałem na coś takiego długo
Banned
Posts: 9,509
Joined: Jan 6 2008
Gold: 93.00
Warn: 70%
Jun 26 2010 01:35pm
Quote (Hate_Me @ Jun 25 2010 10:57am)
ANARCHO-PUNK > OI > PRAWICWA > NAZIOL AKA NOP/ONR/MW > INDIEBOY

to powinno byc karalne moj kolego ktory ma w koncu wpasc na flache we wakacje ;D


ty sam jesteś kurwa indieboy.

mylisz pojęcia ideologii i subkultur.
a naziolem to chyba twój ojciec jest.

każdy miał prawo być lewakiem jak miał 15 lat - sieczka w mózgu. na naziola na szczęście byłem za mądry.

no off

żeby nie było offtopa:



zaprojektowalem sobie taki nadruk na koszulke.
Member
Posts: 3,212
Joined: Jun 9 2009
Gold: 5.55
Jun 26 2010 02:01pm
Quote (Pekin @ Jun 26 2010 08:35pm)
ty sam jesteś kurwa indieboy.

mylisz pojęcia ideologii i subkultur.
a naziolem to chyba twój ojciec jest.

każdy miał prawo być lewakiem jak miał 15 lat - sieczka w mózgu. na naziola na szczęście byłem za mądry.

no off

żeby nie było offtopa:

http://i45.tinypic.com/2utp4rq.jpg

zaprojektowalem sobie taki nadruk na koszulke.


wyjdz
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jun 26 2010 02:05pm
Quote (petereq @ Jun 26 2010 08:01pm)
wyjdz


Ty wyjdź. Każdy lubi to co według niego jest fajne.
Go Back To Polska Topic List
Prev14647484950594Next
Add Reply New Topic New Poll