Quote (NuterX @ 22 Mar 2010 18:22)
Poszukujemy osob zainteresowanych regularna gra w stalym gronie (w miare mozliwosci oczywiscie

). Oferujemy wlasny serwer (32 sloty, ranking, przyzwoity ping - na gameservers.multiplay.co.uk), kulture gry (w miare mozliwosci

) oraz dobra zabawe.
Oczekujemy kultury, posiadania XFire (+ mikrofon) - czat glosowy w prawie kazdej grze oraz wieku 16+ (jednak mamy nadzieje na starszych graczy - srednia wieku to narazie 25 lat:) ).
Bez bezsensownego spamu plz :).
Z chęcią pyknę jakiś meczyk, ale towarzysko ponieważ mamy grupę ludzi pod tagiem Outcast i gramy w różne gry...
Jak coś zacznie się fajnie układać to zaprosimy na TSa, na którym możemy zrobić sobie ileś tam kanałów w razie potrzeby itd.
xFire - chomik3000