d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev1464748495099Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 25 2011 09:18am
Quote (DeathSquadOfVip @ 25 Feb 2011 16:32)
c4?


na ogól mam chujowy team i zanim podłoże ładunek, to mnie 10 razy zapierdolą.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Feb 25 2011 09:25am
Quote (imnoise @ 14 Feb 2011 15:54)
snajperem w tej grze to chyba tylko na hardcore mozna grac. z paudziesieciu metrow sie nie da typa zabic majac nawet magnum ammo.


a nie wyszlo kiedystam, ze m95 zabija w korpus na hita? czy cofneli te zmiany?
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Feb 25 2011 09:44am
Quote (fro5tbite @ 25 Feb 2011 17:25)
a nie wyszlo kiedystam, ze m95 zabija w korpus na hita? czy cofneli te zmiany?


nie zabija. nawet czasem z bliska sie nie da na hita.
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
Feb 25 2011 10:07am
Quote (imnoise @ Feb 25 2011 04:44pm)
nie zabija. nawet czasem z bliska sie nie da na hita.


polecam HC :)
Member
Posts: 6,867
Joined: Aug 26 2009
Gold: 1.50
Feb 25 2011 10:12am
Quote (imnoise @ 25 Feb 2011 16:44)
nie zabija. nawet czasem z bliska sie nie da na hita.


to dziwne, bo ja gram przewaznie na normalu i ze scope 4x/red dotem za kazdym razem bije gosci z bliska 'na raz', nie trzeba bic glowy

This post was edited by youfail on Feb 25 2011 10:12am
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Feb 28 2011 01:50pm
odblokowalem sobie wlasnie m1 (zaliczylo mi bc z xboxa a bc2 mam na pc) dzis sobie tym pogram bo mam ochote na ww2 :D
Member
Posts: 4,090
Joined: Feb 2 2008
Gold: 50.90
Feb 28 2011 02:19pm
Quote (NuterX @ 22 Mar 2010 18:22)
Poszukujemy osob zainteresowanych regularna gra w stalym gronie (w miare mozliwosci oczywiscie :) ). Oferujemy wlasny serwer (32 sloty, ranking, przyzwoity ping - na gameservers.multiplay.co.uk), kulture gry (w miare mozliwosci ;) ) oraz dobra zabawe.
Oczekujemy kultury, posiadania XFire (+ mikrofon) - czat glosowy w prawie kazdej grze oraz wieku 16+ (jednak mamy nadzieje na starszych graczy - srednia wieku to narazie 25 lat:) ).

Bez bezsensownego spamu plz :).


Z chęcią pyknę jakiś meczyk, ale towarzysko ponieważ mamy grupę ludzi pod tagiem Outcast i gramy w różne gry...
Jak coś zacznie się fajnie układać to zaprosimy na TSa, na którym możemy zrobić sobie ileś tam kanałów w razie potrzeby itd.
xFire - chomik3000
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Mar 2 2011 03:02pm
chce ktos zagrac bo smaka nabralem po bf3 :drool: ?
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Mar 5 2011 09:14pm
jeśli ktoś potrzebuję kodów dr peppera na outfity do Battlefiled Heroes, niech napisze ;)

This post was edited by 50groszy on Mar 5 2011 09:14pm
Member
Posts: 4,090
Joined: Feb 2 2008
Gold: 50.90
Mar 7 2011 06:27am
Quote (50groszy @ 6 Mar 2011 04:14)
jeśli ktoś potrzebuję kodów dr peppera na outfity do Battlefiled Heroes, niech napisze ;)


O możesz zapodać :)

A teraz idę postrzelać w BFBC2, bo zardzewiałem okrutnie :( :placzerzeke:
Go Back To Polska Topic List
Prev1464748495099Next
Add Reply New Topic New Poll