d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev146474849501383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,645
Joined: Dec 29 2005
Gold: 13.00
Aug 21 2010 07:05am
Quote (csdig @ 21 Aug 2010 14:59)
To ide pograć na nim.
E : Ustaw automatyczny interp serva na 0.01 a nie 0.05.


Interp jest dynamicznie, zgodnie z ESL, 0.01 - 0.05
Zawsze możesz sam zmienić... docelowo będzie przy wejściu do wyboru 0.01 - 0.05, serwer ma dwa dni, więc jeszcze jest w toku ;)
Member
Posts: 8,813
Joined: Apr 24 2006
Gold: 0.00
Aug 21 2010 07:38am
Quote (RavenN @ Aug 18 2010 10:29pm)
Może i bym pomógł ale 1 serwer do upilnowania mi wystarczy. Jak będzie już postawiony to daj znać, chętnie zagram.

DM jest z sensem jeśli jest only hs.


only hs jeszcze ujdzie jak choke nie lata a takto tylko all na all dm!
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Aug 21 2010 07:41am
Quote (Piotrus @ 21 Aug 2010 14:05)
Interp jest dynamicznie, zgodnie z ESL, 0.01 - 0.05
Zawsze możesz sam zmienić... docelowo będzie przy wejściu do wyboru 0.01 - 0.05, serwer ma dwa dni, więc jeszcze jest w toku ;)


Piotr, na ESL jest dozwolone ex_interp 0.01-0.03 max. Idę zobaczyć ten Twój serwerek :)
Member
Posts: 3,645
Joined: Dec 29 2005
Gold: 13.00
Aug 21 2010 08:13am
Quote (myl0rd @ 21 Aug 2010 15:41)
Piotr, na ESL jest dozwolone ex_interp 0.01-0.03 max. Idę zobaczyć ten Twój serwerek :)


Właśnie nie mogę tego znaleźć :(
A ktoś mi pisał, że 0.05, teraz, że 0.03... i weź tutaj dojdź do tego..

This post was edited by Piotrus on Aug 21 2010 08:13am
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Aug 21 2010 08:26am
Quote (Piotrus @ 21 Aug 2010 15:13)
Właśnie nie mogę tego znaleźć :(
A ktoś mi pisał, że 0.05, teraz, że 0.03... i weź tutaj dojdź do tego..


Wejdź w dowolny ladder 1on1 i potem w zakładkę Zasady. Niektóre ustawienia są podane, w tym ex_interp.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 21 2010 08:32am
Ustaw 0.01 i bedzie dobrze.
Member
Posts: 8,813
Joined: Apr 24 2006
Gold: 0.00
Aug 21 2010 08:36am
Quote (Piotrus @ Aug 21 2010 03:13pm)
Właśnie nie mogę tego znaleźć :(
A ktoś mi pisał, że 0.05, teraz, że 0.03... i weź tutaj dojdź do tego..


http://www.esl.eu/pl/#/pl/cs/5on5/mr15/ladder/rules/

"Dozwolony ex_interp : 0.01 – 0.03"
Member
Posts: 7,837
Joined: May 8 2010
Gold: 1,015.37
Aug 21 2010 12:35pm
otoż mam problem a mianowicie strasznie mnie klatkuje moze mi ktos pomoc ? (rate 25000 fps 200 ping 10-20) sa jeszce jakies inne komendy na to ?
Member
Posts: 690
Joined: Feb 22 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 21 2010 12:49pm
Quote (Bewsztyk_tatarski123 @ Aug 21 2010 07:35pm)
otoż mam problem a mianowicie strasznie mnie klatkuje moze mi ktos pomoc ? (rate 25000 fps 200 ping 10-20) sa jeszce jakies inne komendy na to ?


jakie masz czołki ? net_graph 3 i tam bd
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Aug 21 2010 01:22pm
Quote (Bewsztyk_tatarski123 @ Aug 21 2010 08:35pm)
otoż mam problem a mianowicie strasznie mnie klatkuje moze mi ktos pomoc ? (rate 25000 fps 200 ping 10-20) sa jeszce jakies inne komendy na to ?


spróbuj wpisać:
developer 0
fps_max 101
Go Back To Polska Topic List
Prev146474849501383Next
Add Reply New Topic New Poll