☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev
1
46
47
48
49
50
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 192912
Replies: 12489
Track Topic
pawlosek
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold
:
11,545.00
#471
Mar 19 2010 11:41am
W jaki sposób mogę podmienić wersję językową d2 na angielską i mieć możliwość cofnięcia tej zmiany z powrotem w drugą stronę?
VinS
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold
:
69.69
#472
Mar 19 2010 11:43am
Quote (pawlosek @ 19 Mar 2010 18:41)
W jaki sposób mogę podmienić wersję językową d2 na angielską i mieć możliwość cofnięcia tej zmiany z powrotem w drugą stronę?
englishX
MadZombie
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold
:
3.14
#473
Mar 19 2010 11:45am
Quote (pawlosek @ Mar 19 2010 05:02pm)
Ja również szukam ludzi do gry na nowym ladderze, ale na europa softcore classic.
Póki co:
1. Ja.
2. FlashpointGFX
3.prastary_ka
4.Stefania_Forester
Iso more chętnych, jeśli ktoś się znajdzie, pm do mnie.
Hmmm, mógłbym grać, ale 1 pytanie... jakie postacie?
pawlosek
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold
:
11,545.00
#474
Mar 19 2010 11:53am
Quote (MadZombie @ 19 Mar 2010 19:45)
Hmmm, mógłbym grać, ale 1 pytanie... jakie postacie?
To jeszcze ustalane nie było, ale przydałby się jakiś paladyn, a nie same soski.
Ja robię blizzkę, Stefania_Forester orbkę. Tyle wiem.
VinS
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold
:
69.69
#475
Mar 19 2010 12:11pm
Quote (pawlosek @ 19 Mar 2010 18:53)
To jeszcze ustalane nie było, ale przydałby się jakiś paladyn, a nie same soski.
Ja robię blizzkę, Stefania_Forester orbkę. Tyle wiem.
...i bo'er
This post was edited by VinS on Mar 19 2010 12:11pm
bladatwarzy
Banned
Posts: 2,343
Joined: Oct 9 2009
Gold
:
315.01
Warn: 90%
#476
Mar 19 2010 12:45pm
eO moge sie tutaj pochwalić nowo nabytym CTA za jedyne 70 fg ?
pawlosek
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold
:
11,545.00
#477
Mar 19 2010 12:47pm
Quote (VinS @ 19 Mar 2010 20:11)
...i bo'er
No bo'er też, ale jednak bardziej hammer na immuny na hellu na żywioły. :<
Szukam ludzi do gry na nowym ladderze, ale na europa softcore
classic
.
Póki co:
1. Ja.
2. FlashpointGFX
3.prastary_ka
4.Stefania_Forester
Iso more chętnych, jeśli ktoś się znajdzie, pm do mnie.
This post was edited by pawlosek on Mar 19 2010 12:47pm
umbrela
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold
:
121,825.00
#478
Mar 19 2010 01:09pm
jak upg gloves z norma?
lol112
Member
Posts: 10,929
Joined: Nov 2 2009
Gold
:
1,518.22
#479
Mar 19 2010 05:52pm
Quote (bladatwarzy @ Mar 19 2010 07:45pm)
eO moge sie tutaj pochwalić nowo nabytym CTA za jedyne 70 fg ?
http://img405.imageshack.us/img405/907/beztytuumm.jpg
jest przed restem wszystko jest tanio na ld
lol112
Member
Posts: 10,929
Joined: Nov 2 2009
Gold
:
1,518.22
#480
Mar 19 2010 05:54pm
Quote (bladatwarzy @ Mar 19 2010 07:45pm)
eO moge sie tutaj pochwalić nowo nabytym CTA za jedyne 70 fg ?
http://img405.imageshack.us/img405/907/beztytuumm.jpg
jak bys nabul cta 6 za ta cene to bym pogratulowal ale tak to tylko jest nice
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
46
47
48
49
50
1249
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact