d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev146474849501249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Mar 19 2010 11:41am
W jaki sposób mogę podmienić wersję językową d2 na angielską i mieć możliwość cofnięcia tej zmiany z powrotem w drugą stronę?
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Mar 19 2010 11:43am
Quote (pawlosek @ 19 Mar 2010 18:41)
W jaki sposób mogę podmienić wersję językową d2 na angielską i mieć możliwość cofnięcia tej zmiany z powrotem w drugą stronę?


englishX
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Mar 19 2010 11:45am
Quote (pawlosek @ Mar 19 2010 05:02pm)
Ja również szukam ludzi do gry na nowym ladderze, ale na europa softcore classic.

Póki co:

1. Ja.
2. FlashpointGFX
3.prastary_ka
4.Stefania_Forester

Iso more chętnych, jeśli ktoś się znajdzie, pm do mnie.


Hmmm, mógłbym grać, ale 1 pytanie... jakie postacie?
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Mar 19 2010 11:53am
Quote (MadZombie @ 19 Mar 2010 19:45)
Hmmm, mógłbym grać, ale 1 pytanie... jakie postacie?


To jeszcze ustalane nie było, ale przydałby się jakiś paladyn, a nie same soski. :D

Ja robię blizzkę, Stefania_Forester orbkę. Tyle wiem.
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Mar 19 2010 12:11pm
Quote (pawlosek @ 19 Mar 2010 18:53)
To jeszcze ustalane nie było, ale przydałby się jakiś paladyn, a nie same soski. :D

Ja robię blizzkę, Stefania_Forester orbkę. Tyle wiem.


...i bo'er ;)

This post was edited by VinS on Mar 19 2010 12:11pm
Banned
Posts: 2,343
Joined: Oct 9 2009
Gold: 315.01
Warn: 90%
Mar 19 2010 12:45pm
eO moge sie tutaj pochwalić nowo nabytym CTA za jedyne 70 fg ? :D

Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Mar 19 2010 12:47pm
Quote (VinS @ 19 Mar 2010 20:11)
...i bo'er ;)


No bo'er też, ale jednak bardziej hammer na immuny na hellu na żywioły. :<

Szukam ludzi do gry na nowym ladderze, ale na europa softcore classic.

Póki co:

1. Ja.
2. FlashpointGFX
3.prastary_ka
4.Stefania_Forester

Iso more chętnych, jeśli ktoś się znajdzie, pm do mnie.

This post was edited by pawlosek on Mar 19 2010 12:47pm
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Mar 19 2010 01:09pm
jak upg gloves z norma?
Member
Posts: 10,929
Joined: Nov 2 2009
Gold: 1,518.22
Mar 19 2010 05:52pm
Quote (bladatwarzy @ Mar 19 2010 07:45pm)
eO  moge sie tutaj pochwalić nowo nabytym CTA za jedyne 70 fg ? :D

http://img405.imageshack.us/img405/907/beztytuumm.jpg


jest przed restem wszystko jest tanio na ld
Member
Posts: 10,929
Joined: Nov 2 2009
Gold: 1,518.22
Mar 19 2010 05:54pm
Quote (bladatwarzy @ Mar 19 2010 07:45pm)
eO  moge sie tutaj pochwalić nowo nabytym CTA za jedyne 70 fg ? :D

http://img405.imageshack.us/img405/907/beztytuumm.jpg


jak bys nabul cta 6 za ta cene to bym pogratulowal ale tak to tylko jest nice
Go Back To Polska Topic List
Prev146474849501249Next
Add Reply New Topic New Poll