Quote (kapsel47 @ 27 Feb 2010 17:26)
no to lipa, ile orientacyjnie trzeba zaplacic za taki monitor z full/hd ready ?
e: co myslicie o (930537233) ?
Monitorek fajny, ale:
Monitory sprzedawane na tej aukcji, pochodzą z wystaw amerykańskich marketów.
Na obudowie obtarcia i pęknięcia, natomiast na znacznej części matrycy duże plamy i rysy.Pod pojęciem "plamy", należy rozumieć przebarwienia powstałe np. od mocnego nacisku, lub wypalenia. Gwarancja nie obejmuje powyższych skaz.
Opisane skazy, mogą różnić się wielkością oraz miejscem występowania, w zależności od egzemplarza.
Brak możliwości wysyłki! Tylko odbiór osobisty!