d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev14647484950523Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Feb 27 2010 10:58am
ponad 3000 skill points w fifa w koncu
teraz sie zaczna schody :d
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Feb 27 2010 11:40am
Quote (kapsel47 @ 27 Feb 2010 17:26)
no to lipa, ile orientacyjnie trzeba zaplacic za taki monitor z full/hd ready ?

e: co myslicie o (930537233) ?


Monitorek fajny, ale:
Monitory sprzedawane na tej aukcji, pochodzą z wystaw amerykańskich marketów.
Na obudowie obtarcia i pęknięcia, natomiast na znacznej części matrycy duże plamy i rysy.
Pod pojęciem "plamy", należy rozumieć przebarwienia powstałe np. od mocnego nacisku, lub wypalenia. Gwarancja nie obejmuje powyższych skaz.
Opisane skazy, mogą różnić się wielkością oraz miejscem występowania, w zależności od egzemplarza.
Brak możliwości wysyłki! Tylko odbiór osobisty!
Member
Posts: 6,921
Joined: Jul 22 2008
Gold: 1,550.00
Feb 27 2010 11:43am
Akurat dla mnie /care ze obudowa jest rozwalona, gorzej jezeli sa bad piksele, prawdopodobnie podesle ta aukcje do brata(mieszka w warszawie) i sprawdzi te monitory, sam na takiej okazji kupil 29 cali(wszystko ok, poza 1 bad pikselem) w dobrej cenie.
Moze ktos zaproponowac jakis monitor ? Najlepiej z alledrogo.

This post was edited by kapsel47 on Feb 27 2010 11:44am
Member
Posts: 4,792
Joined: Nov 4 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 27 2010 12:45pm
ps2>ps3
Member
Posts: 3,373
Joined: Nov 10 2007
Gold: 3.10
Feb 27 2010 12:57pm
Quote (Go_0su @ 27 Feb 2010 15:22)
thx, powiem że jestem ciekawy tego poziomu miażdżącego bo już na hardzie w niektórych momentach było ciężko :D


Uncharted: Drake's Fortune?
najtrudniejszy moment spotyka cie po zejściu z wraku samolotu, potem jest banał gdyż zdobywasz lepszą pukawkę, radzę: NIE CHOWAJ SIĘ, stój za ścianami mierząc tak jak byś walił w ściane, tak jest dużo łatwiej

Quote (Nygus @ 27 Feb 2010 19:45)
ps2>ps3


guwno

This post was edited by quenthel25 on Feb 27 2010 12:57pm
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Feb 27 2010 01:57pm
Quote (kapsel47 @ 27 Feb 2010 18:43)
Akurat dla mnie /care ze obudowa jest rozwalona, gorzej jezeli sa bad piksele, prawdopodobnie podesle ta aukcje do brata(mieszka w warszawie) i sprawdzi te monitory, sam na takiej okazji kupil 29 cali(wszystko ok, poza 1 bad pikselem) w dobrej cenie.
Moze ktos zaproponowac jakis monitor ? Najlepiej z alledrogo.

pewnie da sie jakos wyszerlokowac jak sprawic, zeby ps3 dzialalo ze starym monitorem, ale tu raczej nikt takiej wiedzy nie ma :P a ile chcesz wydac na monitor?
Member
Posts: 6,921
Joined: Jul 22 2008
Gold: 1,550.00
Feb 27 2010 02:02pm
Quote (fro5tbite @ 27 Feb 2010 20:57)
pewnie da sie jakos wyszerlokowac jak sprawic, zeby ps3 dzialalo ze starym monitorem, ale tu raczej nikt takiej wiedzy nie ma :P a ile chcesz wydac na monitor?


wygoglowalem metode ale trzeba kupic konwerter ktory kosztuje z 150 zl -_-

Taniej = lepiej, szukajac na alledrogo znalazlem della ktory wyglada niezle(940447940), 380zl, pewniak, ale jednak najpierw sprawdze tego gateway'a za 180zl, byc moze trafi sie model z uszkodzona obudowa, ale prawie nietknieta matryca ;)

e: ten dell jednak fail, nie ma full hd :E

This post was edited by kapsel47 on Feb 27 2010 02:03pm
Member
Posts: 436
Joined: Feb 19 2010
Gold: 0.00
Feb 27 2010 02:15pm
mam playstation od paru dni i mam tylko pare gier.
Killzone ;d zamowiony Heavy Rain, czekam na gow 3, skate.
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Feb 27 2010 02:54pm
Quote (kapsel47 @ 27 Feb 2010 21:02)
wygoglowalem metode ale trzeba kupic konwerter ktory kosztuje z 150 zl -_- 

Taniej = lepiej, szukajac na alledrogo znalazlem della ktory wyglada niezle(940447940), 380zl, pewniak, ale jednak najpierw sprawdze tego gateway'a za 180zl, byc moze trafi sie model z uszkodzona obudowa, ale prawie nietknieta matryca ;)

e: ten dell jednak fail, nie ma full hd :E


Po chuj ci full hd w monitorze/tv <32? -.-
Member
Posts: 1,583
Joined: Feb 20 2006
Gold: 1,387.56
Feb 27 2010 02:57pm
na PSN jest już GoW3 demo, ściągać i testować.

This post was edited by morderca on Feb 27 2010 02:58pm
Go Back To Polska Topic List
Prev14647484950523Next
Add Reply New Topic New Poll