Quote (Pempek0207 @ Dec 6 2009 12:02am)
Busters robi temat że o ustawce 1na1 z Kakashem w Katowicach,Kakash potwierdza,lud się podnieca,Busters wstawia filmik kręcony przez kuebka kalkulatorem w nieoświetlonej piwnicy,wszyscy tutejsi 'fachowcy' oceniają że walka była słaba,filmik chujowy itd.,Shapiro toczy wojnę z Pakitsonem,ogólnie po staremu.
Nie po staremu bo to jakis nowy rand ktorego trzebabylo troche uteperowac
