d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Walka Miesiaca! Katowice!
Prev1464748495071Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2009 05:02pm
Quote (MRCN @ Dec 6 2009 12:58am)
strescic*


Busters robi temat że o ustawce 1na1 z Kakashem w Katowicach,Kakash potwierdza,lud się podnieca,Busters wstawia filmik kręcony przez kuebka kalkulatorem w nieoświetlonej piwnicy,wszyscy tutejsi 'fachowcy' oceniają że walka była słaba,filmik chujowy itd.,Shapiro toczy wojnę z Pakitsonem,ogólnie po staremu.

This post was edited by Pempek0207 on Dec 5 2009 05:03pm
Banned
Posts: 5,719
Joined: May 5 2009
Gold: 0.41
Warn: 50%
Dec 5 2009 05:03pm
Quote (Pempek0207 @ Dec 6 2009 12:02am)
Busters robi temat że o ustawce 1na1 z Kakasem w Katowicach,Kakash potwierdza,lud się podnieca,Busters wstawia filmik kręcony przez kuebka kalkulatorem w nieoświetlonej piwnicy,wszyscy tutejsi 'fachowcy' oceniają że walka była słaba,filmik chujowy itd.,Shapiro toczy wojnę z Pakitsonem,ogólnie po staremu.


thx
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Dec 5 2009 05:05pm
Quote (Pempek0207 @ 6 Dec 2009 01:02)
Busters robi temat że o ustawce 1na1 z Kakashem w Katowicach,Kakash potwierdza,lud się podnieca,Busters wstawia filmik kręcony przez kuebka kalkulatorem w nieoświetlonej piwnicy,wszyscy tutejsi 'fachowcy' oceniają że walka była słaba,filmik chujowy itd.,Shapiro toczy wojnę z Pakitsonem,ogólnie po staremu.


;DDDD
Member
Posts: 8,775
Joined: Oct 3 2007
Gold: 95.00
Dec 5 2009 05:05pm
Quote (Pempek0207 @ Dec 5 2009 11:02pm)
Busters robi temat że o ustawce 1na1 z Kakashem w Katowicach,Kakash potwierdza,lud się podnieca,Busters wstawia filmik kręcony przez kuebka kalkulatorem w nieoświetlonej piwnicy,wszyscy tutejsi 'fachowcy' oceniają że walka była słaba,filmik chujowy itd.,Shapiro toczy wojnę z Pakitsonem,ogólnie po staremu.


fajnie Ci to wyszło:)
Member
Posts: 9,329
Joined: Jan 20 2006
Gold: 540.00
Dec 5 2009 05:08pm
kto sie tam palki jakiejs dopatrzyl?
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Dec 5 2009 05:09pm
Quote (Pempek0207 @ Dec 6 2009 01:02am)
Busters robi temat że o ustawce 1na1 z Kakashem w Katowicach,Kakash potwierdza,lud się podnieca,Busters wstawia filmik kręcony przez kuebka kalkulatorem w nieoświetlonej piwnicy,wszyscy tutejsi 'fachowcy' oceniają że walka była słaba,filmik chujowy itd.,Shapiro toczy wojnę z Pakitsonem,ogólnie po staremu.


no kurwa ;DDDDD
Banned
Posts: 1,911
Joined: Jul 21 2009
Gold: Locked
Warn: 70%
Dec 5 2009 05:10pm
Na ktorej stronie jest filmik? Ew dajcie bezposredni link bo nie chce mi sie szukac.
/e: dobra mam, ja peirdole, zalosne... jebane pokraki.

This post was edited by Stara_Lunara on Dec 5 2009 05:13pm
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2009 05:12pm
Quote (Pempek0207 @ Dec 6 2009 12:02am)
Busters robi temat że o ustawce 1na1 z Kakashem w Katowicach,Kakash potwierdza,lud się podnieca,Busters wstawia filmik kręcony przez kuebka kalkulatorem w nieoświetlonej piwnicy,wszyscy tutejsi 'fachowcy' oceniają że walka była słaba,filmik chujowy itd.,Shapiro toczy wojnę z Pakitsonem,ogólnie po staremu.


Nie po staremu bo to jakis nowy rand ktorego trzebabylo troche uteperowac :angry:
Banned
Posts: 3,402
Joined: May 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 5 2009 05:13pm
Quote (Shapiro @ Dec 5 2009 05:12pm)
uteperowac :angry:


:(
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2009 05:13pm
Quote (Shapiro @ Dec 6 2009 01:12am)
Nie po staremu bo to jakis nowy rand ktorego trzebabylo troche uteperowac :angry:


Ale wszystko jest po staremu zobacz - ktoś się jara,ktoś toczy wojnę,ktoś mówi że ma lepszą kamerę w kalkulatorze i świece w piwni itd.
Całe jsp,wprawdzie ''film z walki'' przedstawia co przedstawia ale choćby to chuj wie co było to reakcja będzie taka sama ;D
Go Back To Polska Topic List
Prev1464748495071Next
Add Reply New Topic New Poll