d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev1464748495058Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 22,303
Joined: Apr 29 2006
Gold: 10.00
Warn: 20%
Oct 5 2009 09:05am
Quote (CoD_id @ Mon, Oct 5 2009, 02:58pm)
woot?
ty pracujesz od dluzszego czasu i jak dla mnie jestes #1 razem z maxi_zjebem


ale, ale, ale, ale.... :cry:
sam jestes gruby! :cry:
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Oct 5 2009 10:29am
czy już jest po zawodach :( ?
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Oct 5 2009 10:31am
widze ze mamy zwyciezce
Banned
Posts: 5,236
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 5 2009 10:31am
Quote (MuFfaS @ Mon, 5 Oct 2009, 18:31)
widze ze mamy zwyciezce


To jest jebana deklasacja.
Member
Posts: 30,130
Joined: Jul 25 2006
Gold: 4,780.00
Oct 5 2009 10:45am
#monia
Member
Posts: 1,900
Joined: May 3 2009
Gold: 0.00
Oct 5 2009 10:47am
Quote (realny @ Mon, Oct 5 2009, 06:29pm)
czy już jest po zawodach :( ?


jak widac...tylko zastanawia mnie dlaczego drumandbase o.O?
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Oct 5 2009 10:50am
Quote (BjNsux @ Mon, Oct 5 2009, 05:31pm)
To jest jebana deklasacja.


Do tego zaraz jeszcze przypierdoli rowna 100 :D
Member
Posts: 1,900
Joined: May 3 2009
Gold: 0.00
Oct 5 2009 10:52am
no dobra, ale powiedzie mi dlaczego wiekszosc pol. sekcji uwziela sie na drumandbase?
Member
Posts: 9,433
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.41
Warn: 100%
Oct 5 2009 10:52am
Quote (GullyFoyle @ Mon, 5 Oct 2009, 17:52)
no dobra, ale powiedzie mi dlaczego wiekszosc pol. sekcji uwziela sie na drumandbase?


bo jest kretynem :) nie siedzisz na tej sekcji więc nie wiesz
Banned
Posts: 11,478
Joined: May 2 2009
Gold: 0.00
Warn: 90%
Oct 5 2009 10:53am
po huj takie brednie piszecie. jestescie imbecylami czy jak , bo ja tego nierozumie
Go Back To Polska Topic List
Prev1464748495058Next
Closed New Topic New Poll