d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poznałem Wczoraj > Dogłębnie Taką Oto Panne :p
Prev146474849Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,301
Joined: Mar 8 2007
Gold: 0.00
Jul 12 2009 07:34am
szybko napierdalac POSTY!!!! HWDP!!!
Member
Posts: 40,974
Joined: Dec 11 2007
Gold: 34,790.49
Jul 12 2009 07:34am
Quote (gravelet @ Sun, Jul 12 2009, 01:33pm)
Komu pizze?


niestety do konca lipca jestem na redukcji wiec nie mgoe sobie pozwolic na tego typu smakolyki ; / owoce, jogurciki, warzywa, miecho gotowane etc ;v

This post was edited by zALC on Jul 12 2009 07:34am
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Jul 12 2009 07:34am
Quote (Push3r @ Sun, 12 Jul 2009, 15:32)
Roger That!


GO GO GO!


mam juz jego zdjecie z dziecinstwa ;]!

This post was edited by MuFfaS on Jul 12 2009 07:34am
Member
Posts: 8,142
Joined: Jun 16 2008
Gold: 17.61
Jul 12 2009 07:34am
Pięknie :lol:
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Jul 12 2009 07:34am
:D
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jul 12 2009 07:34am
ALE KUREWNIE PIĘKNA DRAMA! xD JAK BĘDZIEMY W TV TO CHCE POZDROWIĆ BABCIE I DZIADKA!
Banned
Posts: 12,815
Joined: Nov 19 2005
Gold: 1.01
Warn: 60%
Jul 12 2009 07:34am
Quote (AdiDS @ Sun, 12 Jul 2009, 15:33)
73 User(s) are reading this topic (9 Guests and 2 Anonymous Users)
62 Members: matysKING, kuchcik, Turbine, ezi, The_Wubszczaks_Fan, IamWicked, Ultrasonic, F4ble, T3dy, killah-pl, NOWYUSER2009, Siematoja, MuFfaS, Al_Palczino, MaxI_KiNg, melua, Mexter, Maciey, AlmostPRO, pezet44, playerthree, Szejdi, Tusio, EzSnowMan, Studnia06, Msk, Kamillot, AdiDS, AndzoL, Shapiro, cezinho, Bond11, CoD_id, twardy006, Paciuszka, kaktusnadupie, Push3r, RoGh, Syberian, HejSlask, zALC, aGnAd, ObojetneMiTo, Grzechotnik, kraSiu, Alyx, KoRdeK, Leothyr, sYa_TPS, JJaq, xXFuturamaXx, Thor_Collosus, wesolek8, gravelet, FaTuMo, SleepNowInThe Fire, Rzoolberd, Sisio, l1pa, kyba, HuDy, Piter_WD

pozdrawiam!


chuj.
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Jul 12 2009 07:34am


to on!
Banned
Posts: 5,820
Joined: Sep 27 2007
Gold: 3.00
Warn: 10%
Jul 12 2009 07:34am
Studnia chuj :angry:
Member
Posts: 259
Joined: Feb 9 2009
Gold: 4.38
Warn: 10%
Jul 12 2009 07:34am
Quote
Quote (testering @ Sun, Jul 5 2009, 10:37pm)
1.9 Tdi? Ogólnie Golf IV to niezła furka, dajesz fajnego alusa i autko zajebiście wygląda. ;d


ta :), noo fajny mój tatuś o niego dba :D także wszystko w porządku w nim jest bo tylko do pracy jedzie i do domu :), mam nadzieję że to zdam :D


wiemy jaki ma samochód!!
Go Back To Polska Topic List
Prev146474849Next
Closed New Topic New Poll