d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev14647484950491Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,984
Joined: May 24 2009
Gold: 1.38
Warn: 20%
Jul 17 2009 04:06pm
Quote (Verius @ Sat, Jul 18 2009, 12:03am)
Też bym chętnie zagrał w pokera ale nie umiem :cry:


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=32070733&f=230

przeczytaj guide szafira, jest naprawde dobry :)
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 17 2009 04:06pm
Quote (Daydr3am @ Fri, Jul 17 2009, 11:53pm)
to juz chyba 3 dzien pod rzad jak wieczorem przegrywam cale fg. O fg sie nie martw -_-



O fg się nie martwię, szczególnie o Twoje.

Jestem chętny by zagrać h/u o 10fg, chciałbym też dodać, że to moja pierwsza taka gra.
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Jul 17 2009 04:07pm
przejebalem dzisiaj 150fg i jestem zly na siebie :( :CRY:
Banned
Posts: 2,984
Joined: May 24 2009
Gold: 1.38
Warn: 20%
Jul 17 2009 04:11pm
Quote (Kserkes @ Sat, Jul 18 2009, 12:06am)
O fg się nie martwię, szczególnie o Twoje.

Jestem chętny by zagrać h/u o 10fg, chciałbym też dodać, że to moja pierwsza taka gra.


Jezeli ktos mi da 10 fg, chetnie zagram na spokojnie :)
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 17 2009 04:12pm
Quote (Daydr3am @ Sat, Jul 18 2009, 12:11am)
Jezeli ktos mi da 10 fg, chetnie zagram na spokojnie :)


No ja Ci nie dam ;/ mój aim to rafalek888 w razie co.
Banned
Posts: 2,984
Joined: May 24 2009
Gold: 1.38
Warn: 20%
Jul 17 2009 04:12pm
Quote (Kserkes @ Sat, Jul 18 2009, 12:12am)
No ja Ci nie dam ;/ mój aim to rafalek888 w razie co.


juz.
Banned
Posts: 2,984
Joined: May 24 2009
Gold: 1.38
Warn: 20%
Jul 17 2009 04:38pm
Quote (Kserkes @ Sat, Jul 18 2009, 12:12am)
No ja Ci nie dam ;/ mój aim to rafalek888 w razie co.


Ty mowisz, ze ci slabo idzie :DDDD

z takimi kartami to mozesz grac na turniejach loel :DDD
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 17 2009 04:41pm
Quote (Daydr3am @ Sat, Jul 18 2009, 12:38am)
Ty mowisz, ze ci slabo idzie :DDDD

z takimi kartami to mozesz grac na turniejach loel :DDD


o tysiące dolarów :rolleyes:

w każdym razie +10fg w pokera na razie.



This post was edited by Kserkes on Jul 17 2009 04:43pm
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 17 2009 05:41pm
Przez Kube dzisiaj na minusie jestem wiec gram 90 a/i i ide spac.. :(

Quote (Daniek92 @ Sat, Jul 18 2009, 12:45am)
Zagrasz jutro jakies h/u ? :)


O ile do pracy nie pojde to jasne ;)
Dzisiaj nas zalalo troche w robocie i moze byc troche dodatkowego sprzatania aka nadgodzinki :D

/e: A jednak na + wskoczylem 91fg :P

This post was edited by Shapiro on Jul 17 2009 06:04pm
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 17 2009 05:45pm
Quote (Shapiro @ Sat, 18 Jul 2009, 01:41)
Przez Kube dzisiaj na minusie jestem wiec gram 90 a/i i ide spac.. :(


Zagrasz jutro jakies h/u ? :)
Go Back To Polska Topic List
Prev14647484950491Next
Add Reply New Topic New Poll