Przez Kube dzisiaj na minusie jestem wiec gram 90 a/i i ide spac..

Quote (Daniek92 @ Sat, Jul 18 2009, 12:45am)
Zagrasz jutro jakies h/u ?

O ile do pracy nie pojde to jasne

Dzisiaj nas zalalo troche w robocie i moze byc troche dodatkowego sprzatania aka nadgodzinki

/e: A jednak na + wskoczylem 91fg
This post was edited by Shapiro on Jul 17 2009 06:04pm