d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ladder Slasher > Temat Do Dyskusji
Prev146474849501443Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,078
Joined: Mar 31 2006
Gold: 2,000.00
Warn: 10%
Dec 27 2008 07:02am
Quote (Zeratulll @ Sat, Dec 27 2008, 12:47pm)
tak, mag moze tylko robe. A co do tej pozyczki to raczej nikt tego nie zrobi smile.gif
w poradniku Makalele masz to wszystko:) A jak Ci sie tam nie chce zajrzec to poczytaj to:
http://ladderslasher.d2jsp.org/index.php?g=2


sad.gif zreszta przeciez nic nie traci dostaje koszt itema tyle ze pozycza go jezeli nie uzywa sad.gif
biednemu nawet pomoc niechca

This post was edited by Foreign_Beggar on Dec 27 2008 07:02am
Member
Posts: 9,922
Joined: Mar 28 2008
Gold: 3,726.10
Dec 27 2008 07:02am
Quote (BoNu5eK @ Sat, 27 Dec 2008, 08:46)
imo jak wellujesz slabe itemy to jest ciezej chodzi mi o te 1-10 lvl


Jakto? Oo

Quote (alienwersus @ Sat, 27 Dec 2008, 09:46)
Nie jest źle Saintx wczoraj grałem z Tobą i mi sięfajnie grało z tobą w teamie ^ weele z czasem będą wychodzić smile.gif


Dzięki :]

lol, często padają 55 lvl na arenie?

Mi w 20 minut 4 - 3 magic i 1 clean Oo
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Dec 27 2008 07:05am
Quote (SaintX @ Sat, 27 Dec 2008, 14:02)
Dzięki :]

lol, często padają 55 lvl na arenie?

Mi w 20 minut 4 - 3 magic i 1 clean Oo


To wszystko zależy od szczęścia. mi od 65-71 ostatnio chyba tylko 2 itemy 55 padły.
Banned
Posts: 3,434
Joined: Nov 22 2008
Gold: Locked
Dec 27 2008 07:06am
Quote (Foreign_Beggar @ Sat, 27 Dec 2008, 14:02)
sad.gif zreszta przeciez nic nie traci dostaje koszt itema tyle ze pozycza go jezeli nie uzywa sad.gif
biednemu nawet pomoc niechca


stary, nikt, kto wywalil fg na sprzet 55- nie pozyczy ci go za free. taki biznes. musisz hajs sam wywalic a potem go sprzedasz

Quote (Foreign_Beggar @ Sat, 27 Dec 2008, 14:08)
a Ty kurwa naucz sie czytac wkurwiaja mnie ludzie tacy ;< pierdola zeby pierdolic i zadowoleni z siebie


nie zejde do Twojego i tak niskiego poziomu i nie zripostuje tego. gl

This post was edited by Ls_Playa on Dec 27 2008 07:10am
Banned
Posts: 3,078
Joined: Mar 31 2006
Gold: 2,000.00
Warn: 10%
Dec 27 2008 07:08am
Quote (Ls_Playa @ Sat, Dec 27 2008, 01:06pm)
stary, nikt, kto wywalil fg na sprzet 55- nie pozyczy ci go za free. taki biznes. musisz hajs sam wywalic a potem go sprzedasz


a Ty kurwa naucz sie czytac wkurwiaja mnie ludzie tacy ;< pierdola zeby pierdolic i zadowoleni z siebie
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Dec 27 2008 07:08am
Quote (Ls_Playa @ Sat, 27 Dec 2008, 14:06)
stary, nikt, kto wywalil fg na sprzet 55- nie pozyczy ci go za free. taki biznes. musisz hajs sam wywalic a potem go sprzedasz


Dokładnie. ja na początku zaczynałem grę w LSa z 300 fg. a zarobiłem na nim z 15k.
Banned
Posts: 3,078
Joined: Mar 31 2006
Gold: 2,000.00
Warn: 10%
Dec 27 2008 07:10am
Quote (Sqnman007 @ Sat, Dec 27 2008, 01:08pm)
Dokładnie. ja na początku zaczynałem grę w LSa z 300 fg. a zarobiłem na nim z 15k.


kolejny ;< mi zalezy na pozyczce ;< item vs daje fg w zaleznosci od wartosci uzywam do okreslonego lvlu nastepnie oddaje item i chce fg's ;< a nie ze pozycza bez zastawy czy czego kolwiek;< jezeli nie uzywa to czemu mialby sie marnowac?
Member
Posts: 4,023
Joined: Jul 12 2008
Gold: Locked
Dec 27 2008 07:11am
Quote (Sqnman007 @ Sat, Dec 27 2008, 01:08pm)
Dokładnie. ja na początku zaczynałem grę w LSa z 300 fg. a zarobiłem na nim z 15k.


ojj chyba znacznie wiecej
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 27 2008 07:11am
Quote (Foreign_Beggar @ Sat, 27 Dec 2008, 14:10)
jezeli nie uzywa to czemu mialby sie marnowac?


zebys wlozyl w nawet tak durna gre jakis wysilek, nie ma tak latwo cool.gif
Banned
Posts: 3,434
Joined: Nov 22 2008
Gold: Locked
Dec 27 2008 07:12am
Quote (Foreign_Beggar @ Sat, 27 Dec 2008, 14:10)
kolejny ;< mi zalezy na pozyczce ;< item vs daje fg w zaleznosci od wartosci uzywam do okreslonego lvlu nastepnie oddaje item i chce fg's ;< a nie ze pozycza bez zastawy czy czego kolwiek;< jezeli nie uzywa to czemu mialby sie marnowac?


to zwykla pozyczka tylko ze pod zastaw. nie chodzilo mi ze ktos moglby sie obawiac ze nie oddasz, tylko ze nic by z tego nie mial. jasne to dla ciebie czy nie? jaki mialby na tym interes? a tak, moze gdy sie wkuriwsz ze nie masz sprzetu i moby cie tluka, to kupisz od kogos i wtedy ktos zarobi. i nie fucz do mnie, pazero pierdolona.
Go Back To Polska Topic List
Prev146474849501443Next
Add Reply New Topic New Poll