d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1468469470471472805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 9 2012 11:24am
Quote (50groszy @ 9 May 2012 18:05)
na skrinie tak, ale rzadko tak jest :(


Niestety muszę się zgodzić. Szczególnie od rana jak się gra to jest zawsze w twojej drużynie 2-3 sztuki IX mniej :cry:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 9 2012 11:39am
Quote (50groszy @ 9 May 2012 18:05)
na skrinie tak, ale rzadko tak jest :(


TWARDYM CZA BYC, NIE MIETKIM.
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 9 2012 01:44pm
grał ktoś a-20?

właśnie sobie pykam 70km/h :drool:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 10 2012 03:28am
Zwycięstwo!
Bitwa: Karelia 10 maja 2012 11:20:24
Czołg: Panther II
Doświadczenia: 1 873
Kredytów: 50 299
Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: As pancerny, Stalowa ściana

Takie rzeczy tylko jak wbilem gre wczesniej first wina za 2k expa :<
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 10 2012 03:30am
Zwycięstwo!
Bitwa: Ensk 10 maja 2012 10:56:47
Czołg: M7 Priest
Doświadczenia: 621
Kredytów: 19 726

Priest ftw ! -.-
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 10 2012 03:43am
Zwycięstwo!
Bitwa: Karelia 10 maja 2012 11:32:59
Czołg: KW-2
Doświadczenia: 7 280 (x5 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)
Kredytów: 30 726
Osiągnięcia w walce: Odznaka mistrzowska: I klasy, Strzelec pancerny, Rozpruwacz, Strzelec wyborowy, Specjalista, Stalowa ściana

Uwielbiam grac przed poludniem, jak jeszcze nie ma gimbusow w domu.

Quote (LukaszPL @ 10 May 2012 11:30)
Zwycięstwo!
Bitwa: Ensk 10 maja 2012 10:56:47
Czołg: M7 Priest
Doświadczenia: 621
Kredytów: 19 726

Priest ftw ! -.-


Generalnie ludzie narzekaja na us arty, chyba musze sobie ja poexpic, zeby sie przekonac czy jest chujowa.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 10 2012 04:26am
czemu s51 jest takim guwnem? :(
czy jak odblokuje mu dzialo, to czy nadal bedzie guwniakiem? (mowa glownie o celnosci, z maksymalnie zawezonym celownikiem, nie trafia w cel)

This post was edited by 50groszy on May 10 2012 04:27am
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
May 10 2012 04:27am
Quote (50groszy @ May 10 2012 11:26am)
czemu s51 jest takim guwnem? :(
czy jak odblokuje mu dzialo, to czy nadal bedzie guwniakiem?


nie e


Zwycięstwo!
Bitwa: Linia Zygfryda 10 maja 2012 12:12:14
Czołg: GW Typ E
Doświadczenia: 1 730 (x5 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)
Kredytów: 7 789

oczywko po co zatrzymywać skałta... nawet raz nie strzeliłem :cry:

This post was edited by Yugi on May 10 2012 04:51am
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 10 2012 04:55am
Quote (50groszy @ 10 May 2012 12:26)
czemu s51 jest takim guwnem? :(
czy jak odblokuje mu dzialo, to czy nadal bedzie guwniakiem? (mowa glownie o celnosci, z maksymalnie zawezonym celownikiem, nie trafia w cel)


Z drugim dzialem unicorn jest zajebisty, a na poczatku kazdej bitwy nacisnij capslock+0.

Quote (Yugi @ 10 May 2012 12:27)
nie e


Zwycięstwo!
Bitwa: Linia Zygfryda 10 maja 2012 12:12:14
Czołg: GW Typ E
Doświadczenia: 1 730 (x5 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)
Kredytów: 7 789

oczywko po co zatrzymywać skałta... nawet raz nie strzeliłem :cry:


Haha skad ja to znam :D
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 10 2012 04:59am
Quote (Saygon @ 10 May 2012 12:55)
Z drugim dzialem unicorn jest zajebisty, a na poczatku kazdej bitwy nacisnij capslock+0.



Haha skad ja to znam :D


aaa no faktycznie, kiedys ziomek mi to pokazywal, thx za przypomnienie :wub:
Go Back To Polska Topic List
Prev1468469470471472805Next
Add Reply New Topic New Poll