Quote (Xploosiv @ Jul 25 2013 05:28pm)
bane
lingz
no micro
noob
/e; a jak strzelajacego to nic nie przychodzi mi na mysl.
strzelajace albo wybuchajace, bo akurat double tapnalem baraki przez przypadek i jak wrocilem na marines to juz ich polowy nie mialem XD
ale i tak gram terranami, marines + banshees typie!!1
dawaj gramy rankedy
If ju wil brek ju wil neve
zanpakto recaver it