Quote (TardekTJK @ Nov 14 2013 10:39am)
widzieliscie nowy epizod naruto??? co ten sasuke.............
mysle, ze dobrym zakonczeniem by bylo zniewolenie obito i zeby odpowiedzial za swoje czyny przy czym nie likwidujac go z wioski skurwialego liscia
mimo wszystko madara namieszal mu w glowie za bardzo