Quote (Rafalek @ 4 Oct 2011 18:12)
Cały czas nie przestają marzyć, że jeszcze kiedyś zrobię finałowy stolik w jakimś mtt.
Btw, szkoda, że przez cały wrzesień mając platinum stara nie zagrałem ani minuty, ja pierdoled.
Chetnie bym poczytal te artykuly z platyny

Poki co mam braz, bo czasu malutko na gre.
Quote (myl0rd @ 4 Oct 2011 18:45)
Nie chodzi o to, że nie chce, tam akurat już gram. Na party poker trzeba zrobić depozyt żeby grać.
Na PS jest chyba najlepsza oferta na rynku jesli mowa o freerollach i satelitach.
This post was edited by Grigo on Oct 4 2011 11:46am