d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1468469470471472491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Oct 4 2011 09:27am
Quote (myl0rd @ 3 Oct 2011 21:52)
Panowie polećcie mi proszę jakieś poker roomy(oprócz ps) z dużą ilością freerolli i satelit, z góry dziękuję za pomoc.


Aktualnie najwieksze to chyba Pokerstars (ktorego nie chcesz, nie wiem czemu) oraz Party Poker.
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 4 2011 10:12am
Cały czas nie przestają marzyć, że jeszcze kiedyś zrobię finałowy stolik w jakimś mtt. :(

Btw, szkoda, że przez cały wrzesień mając platinum stara nie zagrałem ani minuty, ja pierdoled.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Oct 4 2011 10:45am
Quote (Daniek @ 4 Oct 2011 16:27)
Aktualnie najwieksze to chyba Pokerstars (ktorego nie chcesz, nie wiem czemu) oraz Party Poker.


Nie chodzi o to, że nie chce, tam akurat już gram. Na party poker trzeba zrobić depozyt żeby grać.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 4 2011 11:34am
Quote (Rafalek @ 4 Oct 2011 18:12)
Cały czas nie przestają marzyć, że jeszcze kiedyś zrobię finałowy stolik w jakimś mtt.  :(

Btw, szkoda, że przez cały wrzesień mając platinum stara nie zagrałem ani minuty, ja pierdoled.


Chetnie bym poczytal te artykuly z platyny ;)
Poki co mam braz, bo czasu malutko na gre.

Quote (myl0rd @ 4 Oct 2011 18:45)
Nie chodzi o to, że nie chce, tam akurat już gram. Na party poker trzeba zrobić depozyt żeby grać.


Na PS jest chyba najlepsza oferta na rynku jesli mowa o freerollach i satelitach.

This post was edited by Grigo on Oct 4 2011 11:46am
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Oct 4 2011 12:01pm
Quote (Grigo @ 4 Oct 2011 19:34)
Chetnie bym poczytal te artykuly z platyny ;)
Poki co mam braz, bo czasu malutko na gre.



Na PS jest chyba najlepsza oferta na rynku jesli mowa o freerollach i satelitach.


:huh:
Member
Posts: 6,772
Joined: Jun 24 2008
Gold: 10,258.00
Oct 4 2011 12:04pm
Gra ktoś Na Paradise Poker - 'Liga Studencka'?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 4 2011 01:16pm
Quote (Daniek @ 4 Oct 2011 20:01)
:huh:


Myslalem, ze mowil o statusie na pokerstrategy, tam jest status platyny; jak masz ten status to masz dostep do ciekawych artykulow.
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 16 2011 02:33pm
Lubię poker, lecz dawno w niego nie grałem. A wy?
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Oct 25 2011 11:57am


Wielki Turniej Federacji w skrócie WTF odbedzie się 5 listopada (29 października) w Warszawie (dokładna lokalizacja zostanie podana wkrótce). Główną nagrodą w rozgrywce będzie Puchar WTF, ufundowany przez Polską Federację Pokera Sportowego.

Będzie to turniej pokazowy, dla wszystkich chętnych z całej Polski, podczas którego zaproszone media będą miały okazję dowiedzieć się więcej o pokerze sportowym i absurdach ustawy hazardowej. PFPS wystosuje zaproszenie na ten turniej do przedstawicieli Urzędu Celnego.

Za najciekawszy strój lub wizerunek zawodnika Prezes ustanowił nagrodę w postaci wspólnego zdjęcia.


Zapisy przyjmowane są pod adresem biuro@pfps.pl.

informacja prasowa PFPS
z pozdrowieniami, Daniek
http://www.pfps.pl/articles/wielki-turniej-federacji.html


This post was edited by Daniek on Oct 25 2011 12:01pm
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 25 2011 11:59am
Quote (Daniek @ Oct 25 2011 07:57pm)
http://resources.pokerstrategy.com/2011/10/20/PFPS_logo.jpg

Wielki Turniej Federacji w skrócie WTF odbedzie się 29 października w Warszawie (dokładna lokalizacja zostanie podana wkrótce). Główną nagrodą w rozgrywce będzie Puchar WTF, ufundowany przez Polską Federację Pokera Sportowego.

Będzie to turniej pokazowy, dla wszystkich chętnych z całej Polski, podczas którego zaproszone media będą miały okazję dowiedzieć się więcej o pokerze sportowym i absurdach ustawy hazardowej. PFPS wystosuje zaproszenie na ten turniej do przedstawicieli Urzędu Celnego.

Za najciekawszy strój lub wizerunek zawodnika Prezes ustanowił nagrodę w postaci wspólnego zdjęcia.


Zapisy przyjmowane są pod adresem biuro@pfps.pl.

informacja prasowa PFPS
z pozdrowieniami, Daniek


Loool, będziesz tam? To może bym się i ja przejechał :O
Go Back To Polska Topic List
Prev1468469470471472491Next
Add Reply New Topic New Poll