☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev
1
467
468
469
470
471
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 147789
Replies: 8046
Track Topic
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#4681
May 9 2012 08:01am
Quote (xMohaax @ 9 May 2012 16:00)
no wlasnie poki co dzialam na 90tce i cuda sie juz dziejo ;o tylko obawiam sie przejscia na 105 czy nie bedzie mi haczylo wolniejsze przeladowywanie, ale zapewne kupie i zobacze bo jakos nie spieszy mi sie do t32
Penetracja>rof.
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#4682
May 9 2012 08:07am
kto plutą?
LukaszPL
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
157.00
#4683
May 9 2012 08:08am
Quote (Phrarr @ 9 May 2012 15:51)
Co w tym nie tak? Imho dobry balans
Nie chodzi o balans, bo za każdym razem jest inaczej, chodzi mi o ilość X tierów w bitwie
Phrarr
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold
:
103.00
Warn: 10%
#4684
May 9 2012 08:54am
Quote (LukaszPL @ 9 May 2012 16:08)
Nie chodzi o balans, bo za każdym razem jest inaczej, chodzi mi o ilość X tierów w bitwie
Czy ja wiem. Jak dla mnie to też ma swoje uroki
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#4685
May 9 2012 08:59am
Quote (Phrarr @ 9 May 2012 16:54)
Czy ja wiem. Jak dla mnie to też ma swoje uroki
Arty lubi to.
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4686
May 9 2012 09:39am
Quote (LukaszPL @ 9 May 2012 15:42)
Kocham MM:
http://img850.imageshack.us/img850/5364/shot003vb.jpg
-.-
hue hue x)
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#4687
May 9 2012 09:43am
Szkoda, ze kazdy mecz tak nie wyglada.
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4688
May 9 2012 09:45am
ną, uwielbiam gdy w przeciwnej drużynie jest lX tierów więcej o 3-4 xd
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#4689
May 9 2012 10:00am
Quote (50groszy @ 9 May 2012 17:45)
ną, uwielbiam gdy w przeciwnej drużynie jest lX tierów więcej o 3-4 xd
Wat? Jest przeciez po rowno.
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4690
May 9 2012 10:05am
Quote (Saygon @ 9 May 2012 18:00)
Wat? Jest przeciez po rowno.
na skrinie tak, ale rzadko tak jest
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
467
468
469
470
471
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact