d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1467468469470471495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 23 2013 05:35pm
Quote (Patryk1991 @ 23 Jul 2013 21:53)
niedlugo kazda gra bedzie mial oddzielny program podobny do steama....

http://www.youtube.com/watch?v=1mGgkXm4YME


papryk kiedy wykupisz wszystkie gry na swiecie
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 24 2013 08:48am
sry za double, ale
http://eu.battle.net/sc2/en/blog/10486644/#best
<3 moze beda jakies xp boosty czy cos w tym stylu.

/e; teraz doczytalem, jednak bedzie xdd

This post was edited by Xploosiv on Jul 24 2013 08:54am
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Jul 24 2013 08:53am
Quote (Xploosiv @ Jul 24 2013 03:48pm)
sry za double, ale
http://eu.battle.net/sc2/en/blog/10486644/#best
<3 moze beda jakies xp boosty czy cos w tym stylu.

/e; teraz doczytalem, jednak bedzie xdd


radku co do pma to ja i tak chyba zostane przy ziemianach xddddd
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 24 2013 08:55am
Quote (DrCox @ 24 Jul 2013 15:53)
radku co do pma to ja i tak chyba zostane przy ziemianach xddddd


w koncu bedzie gral jakis swiatowy teran, ktory nie odpadnie w kwalifikacjach
oh wait... to tylko ty.
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Jul 24 2013 08:55am
Quote (Xploosiv @ Jul 24 2013 03:55pm)
w koncu bedzie gral jakis swiatowy teran, ktory nie odpadnie w kwalifikacjach
oh wait... to tylko ty.


:(
bede robil milion marines i for the swarm

e/ jeszcze troche i zagram cale psychosocial w osu na insane, wiec moj apm to pewnie tak z 2k bedzie......

This post was edited by DrCox on Jul 24 2013 08:57am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 24 2013 09:09am
dobry rant o wcs

Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jul 24 2013 09:10am
Quote (DrCox @ 24 Jul 2013 15:55)
:(
bede robil milion marines i for the swarm

e/ jeszcze troche i zagram cale psychosocial w osu na insane, wiec moj apm to pewnie tak z 2k bedzie......


muj apm to 40....
w mineralzach xdddd
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Jul 24 2013 09:12am
Quote (Xploosiv @ Jul 24 2013 04:10pm)
muj apm to 40....
w mineralzach xdddd


a gdy sie postarasz to osiagasz 60....
na koniec serious rankedowej gry
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 25 2013 04:33am
1v1 vs AI mialem 46apm, nawet komputr mial wiecej, bo 60 :cry:
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 25 2013 05:03am
Quote (Patryk1991 @ 23 Jul 2013 22:53)
niedlugo kazda gra bedzie mial oddzielny program podobny do steama....

http://www.youtube.com/watch?v=1mGgkXm4YME


To sie nazywa launcher.
Go Back To Polska Topic List
Prev1467468469470471495Next
Add Reply New Topic New Poll