Quote (Xploosiv @ Jul 24 2013 03:55pm)
w koncu bedzie gral jakis swiatowy teran, ktory nie odpadnie w kwalifikacjach
oh wait... to tylko ty.

bede robil milion marines i for the swarm
e/ jeszcze troche i zagram cale psychosocial w osu na insane, wiec moj apm to pewnie tak z 2k bedzie......
This post was edited by DrCox on Jul 24 2013 08:57am