Quote (ZoltySubmarine @ 7 Nov 2013 17:54)
co tam chlopaki, jaki tytul polecicie?
z racji ze jestes poczatkujacym fanem chinskich bajek mango polecam cos lekkiego czyli Fukushima Godzilla Love Story
a jesli nie lubisz romansow to cos z kina akcji - Bleach Hiroshima Karate Sushi