d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1467468469470471717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 83
Joined: Nov 7 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 7 2013 08:42am
Quote (Atonk @ 7 Nov 2013 16:40)
Cichy133, btw jak ktos lubi przygodowki to Katanagatari wydaje sie fajne i nie jest jebanym tasiemcem.


Od siebie polecam Naruto Harakiri Pikachu Ep5
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 7 2013 08:44am
Quote (Anatok @ Nov 7 2013 03:35pm)
Toaru majutsu jedynka jak i dwojka sa swietne.
A czy jest tu jakis fan Kuroshitsuji czy tylko ja?


Toaru bylo super :) Ciesze sie ze mamy podobne zdanie
Ja fanem Kuroshitsuji nie jestem, ale lubie tego typu anime :)
Member
Posts: 83
Joined: Nov 7 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 7 2013 08:55am
Wlasnie ogladalem Bukkake Nagasaki Tentacle Massacre polecam
Banned
Posts: 6,649
Joined: Apr 13 2012
Gold: Locked
Warn: 20%
Nov 7 2013 08:56am
Quote (Anatok @ Nov 7 2013 04:55pm)
Wlasnie ogladalem Bukkake Nagasaki Tentacle Massacre polecam


kk np, a mój sig jest na propsie?
Member
Posts: 83
Joined: Nov 7 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 7 2013 08:58am
Quote (ZielonaGora @ 7 Nov 2013 16:56)
kk np, a mój sig jest na propsie?


za stara ta dupa jak na moj gust
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Nov 7 2013 09:54am
co tam chlopaki, jaki tytul polecicie?
Member
Posts: 83
Joined: Nov 7 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 7 2013 09:56am
Quote (ZoltySubmarine @ 7 Nov 2013 17:54)
co tam chlopaki, jaki tytul polecicie?


z racji ze jestes poczatkujacym fanem chinskich bajek mango polecam cos lekkiego czyli Fukushima Godzilla Love Story

a jesli nie lubisz romansow to cos z kina akcji - Bleach Hiroshima Karate Sushi
Member
Posts: 157
Joined: Nov 5 2013
Gold: 0.00
Nov 7 2013 09:56am
Quote (ZoltySubmarine @ 7 Nov 2013 16:54)
co tam chlopaki, jaki tytul polecicie?


Not sure if prowokacja :/
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Nov 7 2013 09:58am
Quote (Atonk @ Nov 7 2013 05:56pm)
Not sure if prowokacja :/


no troche tak xd

Quote (Anatok @ Nov 7 2013 05:56pm)
z racji ze jestes poczatkujacym fanem chinskich bajek mango polecam cos lekkiego czyli Fukushima Godzilla Love Story

a jesli nie lubisz romansow to cos z kina akcji - Bleach Hiroshima Karate Sushi


dziena
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Nov 14 2013 03:29am
Przypierdalam 3k polecajac Snorlax Harakiri Sushi Bar Homonto Ep. 7
Go Back To Polska Topic List
Prev1467468469470471717Next
Add Reply New Topic New Poll