d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1467468469470471523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,867
Joined: Aug 26 2009
Gold: 1.50
Jul 19 2011 12:12pm
bump
mysle nad sprzedaza swojej czarnuli, uzywam jej coraz mniej, a przydaloby sie juz zmienic moj 8-mio letni komputer, bo juz ledwie zipie.
jak myslicie, ile wezme za roczna ps3 slim 120gb + 1pad i 6gier na dysku (cod classic, trylogia pop[sands of time, the two thrones, warrior within], lbp, infamous)?
gry pudelkowe mysle, ze sprzedam oddzielnie.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jul 19 2011 12:27pm
Quote (youfail @ 19 Jul 2011 20:12)
bump
mysle nad sprzedaza swojej czarnuli, uzywam jej coraz mniej, a przydaloby sie juz zmienic moj 8-mio letni komputer, bo juz ledwie zipie.
jak myslicie, ile wezme za roczna ps3 slim 120gb + 1pad i 6gier na dysku (cod classic, trylogia pop[sands of time, the two thrones, warrior within], lbp, infamous)?
gry pudelkowe mysle, ze sprzedam oddzielnie.


podobne u mnie widnieja po ~700-800 zl,

ja wlasnie skonczylem infamous 2, jako ten dobry. Gra calkiem spoko, ale mialem po angielsku, w jedynce urzekl mnie dobry jezyk polski, i gra jakos ogolnie byla lepsza.. za duzo wodotryskow w dwojce, imo.

This post was edited by markov on Jul 19 2011 12:27pm
Member
Posts: 6,867
Joined: Aug 26 2009
Gold: 1.50
Jul 23 2011 02:34am
ładna oferta http://allegro.pl/show_item.php?item=1729946934 :ph34r:
e; poprawione

This post was edited by youfail on Jul 23 2011 02:40am
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Jul 23 2011 02:36am
Quote (youfail @ 23 Jul 2011 10:34)


Błąd 404: Strona nie została znaleziona
Przejdź do strony głównej lub spróbuj poniższych opcji.

Quote (markov @ 19 Jul 2011 20:27)
podobne u mnie widnieja po ~700-800 zl,


Ja PS3 slim 250gb +1 pad + move + 8 gier sprzedałem za 1600zł :D
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Jul 23 2011 02:44am
nie sprzedawajcie konsol ziomki :cry:
btw gra tu ktoś w black opsa i jest chetny na ponapierdalanie zombiakow?

This post was edited by kubaba5 on Jul 23 2011 02:44am
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Jul 23 2011 02:46am
Quote (kubaba5 @ 23 Jul 2011 10:44)
nie sprzedawajcie konsol ziomki :cry:
btw gra tu ktoś w black opsa i jest chetny na ponapierdalanie zombiakow?


Zomie som bażo nudnom grom.
Btw. BO jest do bani :P
Member
Posts: 6,867
Joined: Aug 26 2009
Gold: 1.50
Jul 23 2011 02:47am
Quote (Redel @ 23 Jul 2011 09:46)
Zomie som bażo nudnom grom.
Btw. BO jest do bani :P


NOM MW >
BTW JAK KTOS CHCE MAM NA SPRZEDAZ BF BC2 + GTA 4

This post was edited by youfail on Jul 23 2011 02:49am
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Jul 23 2011 02:49am
U szwagra gralem w Buzz'a ;) fajna gra jak jest 4+ osob ;)
Ale po 6h gry, baniak peka <_<
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Jul 23 2011 02:51am
Quote (Redel @ Jul 23 2011 09:46am)
Zomie som bażo nudnom grom.
Btw. BO jest do bani :P


wlasnie zombie jest wyjebane
wczesniej nie gralem w to w ogole a teraz jak zaczalem to tylko zombiaki napierdalam :D
btw. wypisujcie w tym temacie gierki online w ktore gracie to jak cos to mozemy popykac razem :P
ja zacznę:
Assassin's Creed: Brotherhood - narazie jeszcze nie gralem w multi
CoD BO
Killzone 3
LBP
RDR
Dead Nation
Member
Posts: 31,497
Joined: Dec 30 2007
Gold: 17,968.55
Jul 23 2011 02:51am
mam pytanko odnośnie grania przez sieć na ps3 czy jest to płatna opcja tak jak w xbox czy za free można grać po sieci ?. Czy jak kupię grę używaną to mogę grać w nią przez siec czy muszę mieć nową nie mam pojęcia proszę o info thx.
Go Back To Polska Topic List
Prev1467468469470471523Next
Add Reply New Topic New Poll