d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1467468469470471491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 14 2011 07:36am
Quote (Daniek @ Sep 14 2011 03:09pm)
True grinders


Moze kiedys tez taki bedziesz.
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Sep 14 2011 08:14am
Quote (Rafalek @ 14 Sep 2011 15:36)
Moze kiedys tez taki bedziesz.


Fajnie by bylo :rolleyes:
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 14 2011 08:17am
Quote (Daniek @ Sep 14 2011 04:14pm)
Fajnie by bylo  :rolleyes:


Nie da się ukryć.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 14 2011 08:56am
Dalej gracie? Jak bankrolle? Ja niestety nie mam czasu na pokera, a pogralbym..
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 14 2011 09:04am
Ja nie gram już prawie miesiąc.Wypłaciłem 150$ i resztę też pewnie wypłacę.
Kiedyś może zrobię jakiś depozyt.
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Sep 14 2011 09:04am
Quote (Grigo @ 14 Sep 2011 16:56)
Dalej gracie? Jak bankrolle? Ja niestety nie mam czasu na pokera, a pogralbym..


Wszystko juz przegrane, a nawet wiecej.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 14 2011 09:11am
Quote (Rafalek @ 14 Sep 2011 17:04)
Ja nie gram już prawie miesiąc.Wypłaciłem 150$ i resztę też pewnie wypłacę.
Kiedyś może zrobię jakiś depozyt.


Ja mam tylko ~50$ na jakims FTP, ale malutko gralem.

Quote (Daniek @ 14 Sep 2011 17:04)
Wszystko juz przegrane, a nawet wiecej.


Niedobrze :P
Member
Posts: 1,071
Joined: Jan 6 2009
Gold: 13.37
Sep 16 2011 03:48am
Mi w tym miechu dosc dobrze idzie, wyrabiam sobie 1st depo bonus, $200 juz wyrobilem, zostalo jeszcze niecale $400. W tym miechu chce sobie goldstara zrobic, jestem juz w polowie drogi.
A wczoraj Olorionek jako trzeci polak wygral bransoletke WCOOP ~$60k gdzies wygral

This post was edited by eziush on Sep 16 2011 03:49am
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 20 2011 06:19am
sosickPL jako czwarty polak zdobył bransoletke wcoopa, 75k$ w turze za 320$ z fieldem ~1700 osób.

Ładnie cisną.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Oct 3 2011 01:52pm
Panowie polećcie mi proszę jakieś poker roomy(oprócz ps) z dużą ilością freerolli i satelit, z góry dziękuję za pomoc.
Go Back To Polska Topic List
Prev1467468469470471491Next
Add Reply New Topic New Poll