Quote (Rafalek @ 14 Sep 2011 17:04)
Ja nie gram już prawie miesiąc.Wypłaciłem 150$ i resztę też pewnie wypłacę.
Kiedyś może zrobię jakiś depozyt.
Ja mam tylko ~50$ na jakims FTP, ale malutko gralem.
Quote (Daniek @ 14 Sep 2011 17:04)
Wszystko juz przegrane, a nawet wiecej.
Niedobrze
