Quote (mlody123 @ 9 May 2012 00:02)
jakim dzialkiem tam pogrywasz?
85tka, nie widze innej mozliwosci, jest przecena na dodatkowe moduly, kupie mu dosylacz i wente, wtedy bedzie koks

Zwycięstwo!
Bitwa: Kopalnie 8 maja 2012 23:37:58
Czołg: KW-1
Doświadczenia: 1 650
Kredytów: 36 481
Osiągnięcia w walce: Strzelec wyborowy
(13 trafionych z 14 oddanych)
Zwycięstwo!
Bitwa: Linia Zygfryda 8 maja 2012 21:17:31
Czołg: KW-1
Doświadczenia: 5 025 (x5 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)
Kredytów: 30 715
Osiągnięcia w walce: Snajper
This post was edited by 50groszy on May 8 2012 04:07pm