d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1466467468469470805Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 8 2012 03:59pm
Quote (xMohaax @ 8 May 2012 23:58)
t29 cudny czolg :wub: tygrys to mieloneczka a i z tierami wyzej daje rade


a sto piąteczkę już masz?
z nią to dopiero cudak :wub:

This post was edited by 50groszy on May 8 2012 03:59pm
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 8 2012 04:02pm
Quote (50groszy @ May 8 2012 09:47pm)
kw-1 calkiem spoczko, przyjemnie sie gra, nawet na 8 tierach :>


jakim dzialkiem tam pogrywasz?
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 8 2012 04:04pm
Quote (mlody123 @ 9 May 2012 00:02)
jakim dzialkiem tam pogrywasz?


85tka, nie widze innej mozliwosci, jest przecena na dodatkowe moduly, kupie mu dosylacz i wente, wtedy bedzie koks :o

Zwycięstwo!
Bitwa: Kopalnie 8 maja 2012 23:37:58
Czołg: KW-1
Doświadczenia: 1 650
Kredytów: 36 481
Osiągnięcia w walce: Strzelec wyborowy
(13 trafionych z 14 oddanych)

Zwycięstwo!
Bitwa: Linia Zygfryda 8 maja 2012 21:17:31
Czołg: KW-1
Doświadczenia: 5 025 (x5 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)
Kredytów: 30 715
Osiągnięcia w walce: Snajper

This post was edited by 50groszy on May 8 2012 04:07pm
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 8 2012 04:13pm
no i ja 85 ale jak na tiery 9 wrzuca to nie ma czym poszaleć

Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 9 2012 01:50am
Quote (mlody123 @ 9 May 2012 00:13)
no i ja 85 ale jak na tiery 9 wrzuca to nie ma czym poszaleć


TO graj KW-2 z trollem i po problemie, z HE uszkodzisz każdego a za to masz kasę.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 9 2012 07:17am
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 9 2012 07:42am
Quote (Saygon @ 9 May 2012 15:17)


Kocham MM: -.-
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 9 2012 07:47am
Quote (LukaszPL @ 9 May 2012 15:42)


Tak powinna wygladac kazda bitwa. Przynajmniej kazdy moze przebic kazdego, a nie kurwa pz4 vs maus.
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
May 9 2012 07:51am
Quote (LukaszPL @ 9 May 2012 15:42)


Co w tym nie tak? Imho dobry balans
Member
Posts: 8,388
Joined: Jul 9 2005
Gold: 78.00
May 9 2012 08:00am
Quote (50groszy @ May 8 2012 10:59pm)
a sto piąteczkę już masz?
z nią to dopiero cudak :wub:


no wlasnie poki co dzialam na 90tce i cuda sie juz dziejo ;o tylko obawiam sie przejscia na 105 czy nie bedzie mi haczylo wolniejsze przeladowywanie, ale zapewne kupie i zobacze bo jakos nie spieszy mi sie do t32 :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1466467468469470805Next
Add Reply New Topic New Poll