Quote (zYwi3c @ 20 Jul 2013 15:29)
pewnie daltego, ze gram na Murice od czasu do czasu. Dzis dreamhack do polnocy, jutro mozna zagrac :<
przeciez cie na real id mam, nie powinno zawsze pokazywac kiedy online jestes? no spoko, jutro cie pocisne moimi drewnianymi skillsami