Quote (50groszy @ Oct 23 2013 02:17am)
skoncylem another, swietne, trzymajace w napieciu, ktore caly czas narasta z odc na odc, anime
Another bylo bardzo dobre, milo wspominam. Obczaj Tasogare Otome x Amnesia, troche inny klimat, ale rownie swietne

i daj swojego MALa

aa i nie karm trolli

Quote (Damundo @ Oct 23 2013 02:31am)
Potwierdzam, jest to anime.

Potwierdzam też to co napisałeś, bardzo fajne mystery/horror. Od pewnego czasu nie biegam po schodach z parasolem, hmm.
Co tam, dawno tu nie zaglądałem. Zatraciłem się w zaczynaniu i nie kończeniu serii, muszę się ogarnąć

witamy wsrod zywych -.-
ja ostatnio kilka tytulow obejrzalem: Zetsuen no Tempest - jak najbardziej polecam, Psycho-pass - wspolczesna technika, ale bardzo przyjemne. Shingeki no kyojin w 2 dni weszlo :C iso drugi sezon

(za 2 lata pewnie ) i serie Kara no Kyoukai.
This post was edited by Zeratull on Oct 23 2013 03:03am