d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1466467468469470717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,182
Joined: Jun 3 2010
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 22 2013 08:06pm
ziomek z pokoju obok oglada mango, co robic
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Oct 22 2013 08:38pm
Quote (martyna_fajny_mish @ Oct 23 2013 04:06am)
ziomek z pokoju obok oglada mango, co robic


podrywac na macki wiesz ocb ziom elo
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Oct 23 2013 01:37am
Quote (martyna_fajny_mish @ 23 Oct 2013 04:06)
ziomek z pokoju obok oglada mango, co robic


alerze telezakupy mango?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Oct 23 2013 03:02am
Quote (50groszy @ Oct 23 2013 02:17am)
skoncylem another, swietne, trzymajace w napieciu, ktore caly czas narasta z odc na odc, anime


Another bylo bardzo dobre, milo wspominam. Obczaj Tasogare Otome x Amnesia, troche inny klimat, ale rownie swietne :)
i daj swojego MALa :P
aa i nie karm trolli :P
Quote (Damundo @ Oct 23 2013 02:31am)
Potwierdzam, jest to anime.
:D
Potwierdzam też to co napisałeś, bardzo fajne mystery/horror. Od pewnego czasu nie biegam po schodach z parasolem, hmm.


Co tam, dawno tu nie zaglądałem. Zatraciłem się w zaczynaniu i nie kończeniu serii, muszę się ogarnąć :(


witamy wsrod zywych -.-
ja ostatnio kilka tytulow obejrzalem: Zetsuen no Tempest - jak najbardziej polecam, Psycho-pass - wspolczesna technika, ale bardzo przyjemne. Shingeki no kyojin w 2 dni weszlo :C iso drugi sezon :D (za 2 lata pewnie ) i serie Kara no Kyoukai.

This post was edited by Zeratull on Oct 23 2013 03:03am
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Oct 23 2013 03:45am
Quote (Zeratull @ 23 Oct 2013 11:02)
Another bylo bardzo dobre, milo wspominam. Obczaj Tasogare Otome x Amnesia, troche inny klimat, ale rownie swietne :)
i daj swojego MALa :P
aa i nie karm trolli :P


witamy wsrod zywych -.-
ja ostatnio kilka tytulow obejrzalem: Zetsuen no Tempest - jak najbardziej polecam, Psycho-pass - wspolczesna technika, ale bardzo przyjemne. Shingeki no kyojin w 2 dni weszlo :C iso drugi sezon :D (za 2 lata pewnie ) i serie Kara no Kyoukai.


aaa oczywko mam obadane
moj mal: http://myanimelist.net/profile/Delicjusz
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Oct 23 2013 04:28am
Czy mozecie mi podac nazwe mojego mala?
bo zapomnialem
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Oct 23 2013 04:32am
Quote (JarooJas @ 23 Oct 2013 12:28)
Czy mozecie mi podac nazwe mojego mala?
bo zapomnialem


niestety, nie mamy siebie w psiapsiolach :C
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Oct 23 2013 04:56am
Quote (50groszy @ Oct 23 2013 11:32am)
niestety, nie mamy siebie w psiapsiolach :C


Pytam bo chcialem wlasnie Ciebie dodac do vrindow ;d

This post was edited by JarooJas on Oct 23 2013 04:57am
Member
Posts: 83
Joined: Nov 7 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 7 2013 08:35am
Toaru majutsu jedynka jak i dwojka sa swietne.
A czy jest tu jakis fan Kuroshitsuji czy tylko ja?
Member
Posts: 157
Joined: Nov 5 2013
Gold: 0.00
Nov 7 2013 08:40am
Quote (Anatok @ 7 Nov 2013 15:35)
Toaru majutsu jedynka jak i dwojka sa swietne.
A czy jest tu jakis fan Kuroshitsuji czy tylko ja?


Old.

Quote (JarooJas @ 23 Oct 2013 11:28)
Czy mozecie mi podac nazwe mojego mala?
bo zapomnialem


Cichy133, btw jak ktos lubi przygodowki to Katanagatari wydaje sie fajne i nie jest jebanym tasiemcem.
Go Back To Polska Topic List
Prev1466467468469470717Next
Add Reply New Topic New Poll