d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1465466467468469805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 8 2012 11:44am
Quote (mlody123 @ 8 May 2012 19:38)
czym grasz żeby szybko zarobić ?


Typ 59 i KW-5 + premka
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 8 2012 12:16pm
Quote (LukaszPL @ May 8 2012 05:44pm)
Typ 59 i KW-5 + premka


kw-1 jakoś lepiej to wygląda jak w przypadku kw-2 :drool:
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
May 8 2012 12:36pm
Polecam Lwa.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 8 2012 12:49pm
sciagam pacza :drool:
kupowac typa jak mam juz t34? :wacko:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 8 2012 02:00pm
Quote (Nensato @ 8 May 2012 19:36)
w wakacje popykam znowu w czołgi

czołgi som zajebiste

ruskie nadal op? warto szwabami grać?


Imo niemcy sa underpowered. Teraz glownie us i ruskie nakurwiaja. A ruskie sa balanced.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 8 2012 03:47pm
kw-1 calkiem spoczko, przyjemnie sie gra, nawet na 8 tierach :>
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 8 2012 03:53pm
Quote (50groszy @ May 8 2012 09:47pm)
kw-1 calkiem spoczko, przyjemnie sie gra, nawet na 8 tierach :>


brakuje 107 :(
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 8 2012 03:56pm
Quote (mlody123 @ 8 May 2012 23:53)
brakuje 107  :(


oj tam oj tam
Member
Posts: 8,388
Joined: Jul 9 2005
Gold: 78.00
May 8 2012 03:58pm
t29 cudny czolg :wub: tygrys to mieloneczka a i z tierami wyzej daje rade
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 8 2012 03:58pm
Quote (xMohaax @ May 8 2012 09:58pm)
t29 cudny czolg :wub: tygrys to mieloneczka a i z tierami wyzej daje rade


to najlepszy tier 7 ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1465466467468469805Next
Add Reply New Topic New Poll