d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1465466467468469495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Jun 7 2013 12:56pm
1vs1 diamond toss here zainteresowany ktos jakims 2vs2 albo 3vs3?
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jun 7 2013 12:58pm
Quote (gnuj618 @ 7 Jun 2013 19:56)
1vs1 diamond toss here zainteresowany ktos jakims 2vs2 albo 3vs3?


gorszego nicku wybrac sie nie dalo?; D
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Jun 7 2013 01:09pm
Quote (Xploosiv @ 7 Jun 2013 20:58)
gorszego nicku wybrac sie nie dalo?; D


naprawde myslisz, ze komus zalezy na nazwie konta, ktore za pare postow bedzie banned?
Banned
Posts: 6,461
Joined: Jul 25 2012
Gold: Locked
Warn: 10%
Jun 7 2013 01:12pm
Quote (YaYco @ Jun 7 2013 09:09pm)
naprawde myslisz, ze komus zalezy na nazwie konta, ktore za pare postow bedzie banned?


Pewnie nie multi, tylko dobry nik zarezerwowal na przyszlosc
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Jun 7 2013 01:13pm
Quote (bushlick @ 7 Jun 2013 20:12)
Pewnie nie multi, tylko dobry nik zarezerwowal na przyszlosc


'inwestycja na przyszlosc' ; D rofl

Quote (YaYco @ 7 Jun 2013 20:09)
naprawde myslisz, ze komus zalezy na nazwie konta, ktore za pare postow bedzie banned?


tak.

This post was edited by Xploosiv on Jun 7 2013 01:13pm
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Jun 7 2013 02:05pm
Quote (Xploosiv @ Jun 7 2013 08:58pm)
gorszego nicku wybrac sie nie dalo?; D


Dlaczego mialbym sie wysilac na cos bardziej ambitnego, zbyt leniwy jestem :D

Quote (bushlick @ Jun 7 2013 09:12pm)
Pewnie nie multi, tylko dobry nik zarezerwowal na przyszlosc


+1

This post was edited by gnuj618 on Jun 7 2013 02:06pm
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Jun 16 2013 01:18pm
ogladajcie dreamhack :D zajebiste, narazie jest przerwa jeszcze 40 minut ale opowiadaja jak wyglada esport i scena starcrafta w szwecji. Ciekawa sprawa.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jun 16 2013 01:20pm
Quote (DzonyPe @ 16 Jun 2013 20:18)
ogladajcie dreamhack :D zajebiste, narazie jest przerwa jeszcze 40 minut ale opowiadaja jak wyglada esport i scena starcrafta w szwecji. Ciekawa sprawa.


Ogladamy ofc. Kazdy oglada :O

Oczywko mam nadzieje, ze polacy szybki wpierdol i zobaczymy normalne fajne gry ;D ( czekam na hejt Kefira )
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Jun 16 2013 01:25pm
Quote (zYwi3c @ Jun 16 2013 08:20pm)
Ogladamy ofc. Kazdy oglada :O

Oczywko mam nadzieje, ze polacy szybki wpierdol i zobaczymy normalne fajne gry ;D ( czekam na hejt Kefira )


mi sie podobalo, typ pyta jakie sa twoje plany po odejsciu ze sceny pro starcrafta do stephano, typ mowi ze za 2 tygodnie jedzie na wakacje bo przez ostatnie dwa lata dzien w dzien gral w starcrafta po kilka godzin i juz nie moze na niego patrzec :D ja jebie.
Member
Posts: 4,765
Joined: Apr 15 2007
Gold: 2.86
Jul 20 2013 07:02am
Gra ktoĊ› jeszcze?
Go Back To Polska Topic List
Prev1465466467468469495Next
Add Reply New Topic New Poll