Quote (50groszy @ 23 Oct 2013 02:17)
skoncylem another, swietne, trzymajace w napieciu, ktore caly czas narasta z odc na odc, anime
Potwierdzam, jest to anime.

Potwierdzam też to co napisałeś, bardzo fajne mystery/horror. Od pewnego czasu nie biegam po schodach z parasolem, hmm.
Co tam, dawno tu nie zaglądałem. Zatraciłem się w zaczynaniu i nie kończeniu serii, muszę się ogarnąć
This post was edited by Damundo on Oct 22 2013 06:31pm