d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Playstation 3 > Kto Ma, W Co Gra, Z Czym Ma Problem ;)
Prev1465466467468469523Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Jun 29 2011 08:53am
widze ze cicho w tym temacie. to tak dla chetnych to jesli masz PS+ usera to od wczoraj mozna sciagnac Bete Uncharted 3 ;) pozdro jutro wyjazd na tydzien i nie bede mogl grac :(
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Jun 29 2011 11:36am
Quote (GoSu19 @ Jun 29 2011 03:53pm)
widze ze cicho w tym temacie. to tak dla chetnych to jesli masz PS+ usera to od wczoraj mozna sciagnac Bete Uncharted 3 ;) pozdro jutro wyjazd na tydzien i nie bede mogl grac :(


peszek :(
kto już napieprza w betke?
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jul 3 2011 06:22am
Grał ktoś z Was w tę grę? Chyba sobie ją kupię (po wypłacie^^).




ISO opinions. :)
Member
Posts: 11,917
Joined: Mar 6 2007
Gold: 45.00
Jul 3 2011 06:27am
Quote (2007 @ Jul 3 2011 12:22pm)
Grał ktoś z Was w tę grę? Chyba sobie ją kupię (po wypłacie^^).

http://www.youtube.com/watch?v=e_dc5e2eFLU


ISO opinions. :)


nie interesują mnie takie gry czekam aż L.A Noire i infamous 2 trochę zejdzie z ceny(rynek wtórny)
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Jul 3 2011 08:43am
Quote (2007 @ Jul 3 2011 01:22pm)
Grał ktoś z Was w tę grę? Chyba sobie ją kupię (po wypłacie^^).

http://www.youtube.com/watch?v=e_dc5e2eFLU


ISO opinions. :)


grałem na PCie całkiem świeża może bym nawet miał gdyby moja kiera była kompatybilna
narazie i tak nie mam na co wymienić.
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Jul 3 2011 08:44am
PS3 sprzedane :) A jak tam u was chłopaki? :D
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jul 3 2011 08:45am
Quote (Redel @ Jul 3 2011 04:44pm)
PS3 sprzedane :) A jak tam u was chłopaki? :D


wystarczy wypozyczac gry
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
Jul 3 2011 08:50am
Quote (Redel @ Jul 3 2011 03:44pm)
PS3 sprzedane :) A jak tam u was chłopaki? :D


oddaj mi swoje gry :angry:
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Jul 3 2011 08:51am
Quote (kubaba5 @ 3 Jul 2011 16:50)
oddaj mi swoje gry :angry:


Sprzedałem razem z grami, zostawiłem sobie tylko Gran Turismo 5 i CoD Bo :)
e/ i pada :D

This post was edited by Redel on Jul 3 2011 08:51am
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jul 3 2011 08:56am
Quote (Redel @ 3 Jul 2011 15:51)
Sprzedałem razem z grami, zostawiłem sobie tylko Gran Turismo 5 i CoD Bo :)
e/ i pada :D


po co ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1465466467468469523Next
Add Reply New Topic New Poll