Quote (2007 @ Jul 3 2011 01:22pm)
Grał ktoś z Was w tę grę? Chyba sobie ją kupię (po wypłacie^^).
http://www.youtube.com/watch?v=e_dc5e2eFLU
ISO opinions.

grałem na PCie całkiem świeża może bym nawet miał gdyby moja kiera była kompatybilna
narazie i tak nie mam na co wymienić.