d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1464465466467468805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,388
Joined: Jul 9 2005
Gold: 78.00
May 8 2012 04:53am
Quote (Rarity @ May 8 2012 10:47am)
Odrob podstawowke, aka l2read? Is4 i is7 sa tierami X.


a ty naucz sie patrzec na kolejnosc wyswietlania czolgow z gory na dol ;x
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 8 2012 05:00am
Quote (xMohaax @ 8 May 2012 12:53)
a ty naucz sie patrzec na kolejnosc wyswietlania czolgow z gory na dol ;x


Is4 jest z lewej strony is7 wiec zaden z nich nie jest wyzej. Chyba gramy w inne gry.
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
May 8 2012 05:33am
Quote (Saygon @ May 8 2012 12:00pm)
Is4 jest z lewej strony is7 wiec zaden z nich nie jest wyzej. Chyba gramy w inne gry.


Jemu chodzi o wyswietlanie czolgow w tabelce podczas gry.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 8 2012 05:54am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 8 May 2012 13:33)
Jemu chodzi o wyswietlanie czolgow w tabelce podczas gry.


Ahaa no w ten sposob nie pomyslalem. Tam sa chyba alfabetycznie to wtedy wiadomo.
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 8 2012 11:32am
Czym teraz idzie zarobić? Kw-2 czołg 6tieru nie daje rady :(

Co polecacie?
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 8 2012 11:33am
Quote (mlody123 @ 8 May 2012 19:32)
Czym teraz idzie zarobić? Kw-2  czołg 6tieru nie daje rady  :(

Co polecacie?


Jak sie grać nie umie to żaden nie da rady <_<

This post was edited by LukaszPL on May 8 2012 11:34am
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 8 2012 11:36am
Quote (LukaszPL @ May 8 2012 05:33pm)
Jak sie grać nie umie to żaden nie da rady  <_<


na starym kw po 20-30k na bitwę było a ten kw-2 to jakaś kpina

bez premki oczywko :(
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
May 8 2012 11:36am
w wakacje popykam znowu w czołgi

czołgi som zajebiste

ruskie nadal op? warto szwabami grać?
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 8 2012 11:37am
Quote (Nensato @ 8 May 2012 19:36)
w wakacje popykam znowu w czołgi

czołgi som zajebiste

ruskie nadal op? warto szwabami grać?


Ten nowy rusek na 9 tierze nawet niezly powiem szczerze, armata przebija wszystko, ale jego niestety tez ;/
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 8 2012 11:38am
Quote (LukaszPL @ May 8 2012 05:33pm)
Jak sie grać nie umie to żaden nie da rady  <_<


czym grasz żeby szybko zarobić ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1464465466467468805Next
Add Reply New Topic New Poll