☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev
1
464
465
466
467
468
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 147806
Replies: 8046
Track Topic
xMohaax
Member
Posts: 8,388
Joined: Jul 9 2005
Gold
:
78.00
#4651
May 8 2012 04:53am
Quote (Rarity @ May 8 2012 10:47am)
Odrob podstawowke, aka l2read? Is4 i is7 sa tierami X.
a ty naucz sie patrzec na kolejnosc wyswietlania czolgow z gory na dol ;x
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#4652
May 8 2012 05:00am
Quote (xMohaax @ 8 May 2012 12:53)
a ty naucz sie patrzec na kolejnosc wyswietlania czolgow z gory na dol ;x
Is4 jest z lewej strony is7 wiec zaden z nich nie jest wyzej. Chyba gramy w inne gry.
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
3.43
#4653
May 8 2012 05:33am
Quote (Saygon @ May 8 2012 12:00pm)
Is4 jest z lewej strony is7 wiec zaden z nich nie jest wyzej. Chyba gramy w inne gry.
Jemu chodzi o wyswietlanie czolgow w tabelce podczas gry.
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#4654
May 8 2012 05:54am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 8 May 2012 13:33)
Jemu chodzi o wyswietlanie czolgow w tabelce podczas gry.
Ahaa no w ten sposob nie pomyslalem. Tam sa chyba alfabetycznie to wtedy wiadomo.
mlody123
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#4655
May 8 2012 11:32am
Czym teraz idzie zarobić? Kw-2 czołg 6tieru nie daje rady
Co polecacie?
LukaszPL
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
157.00
#4656
May 8 2012 11:33am
Quote (mlody123 @ 8 May 2012 19:32)
Czym teraz idzie zarobić? Kw-2 czołg 6tieru nie daje rady
Co polecacie?
Jak sie grać nie umie to żaden nie da rady
This post was edited by LukaszPL on May 8 2012 11:34am
mlody123
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#4657
May 8 2012 11:36am
Quote (LukaszPL @ May 8 2012 05:33pm)
Jak sie grać nie umie to żaden nie da rady
na starym kw po 20-30k na bitwę było a ten kw-2 to jakaś kpina
bez premki oczywko
Nensato
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
8,081.30
#4658
May 8 2012 11:36am
w wakacje popykam znowu w czołgi
czołgi som zajebiste
ruskie nadal op? warto szwabami grać?
LukaszPL
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
157.00
#4659
May 8 2012 11:37am
Quote (Nensato @ 8 May 2012 19:36)
w wakacje popykam znowu w czołgi
czołgi som zajebiste
ruskie nadal op? warto szwabami grać?
Ten nowy rusek na 9 tierze nawet niezly powiem szczerze, armata przebija wszystko, ale jego niestety tez ;/
mlody123
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#4660
May 8 2012 11:38am
Quote (LukaszPL @ May 8 2012 05:33pm)
Jak sie grać nie umie to żaden nie da rady
czym grasz żeby szybko zarobić ?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
464
465
466
467
468
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact