d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1464465466467468717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Sep 16 2013 01:34pm
Quote (JarooJas @ 16 Sep 2013 21:29)
no tak, moze to dlatego, ze jest to temat o chinskich bajkach?


Nie karmimy, nie karmimy.
Sciagam titanow w takim razie skoro juz sie skonczyli.
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Sep 16 2013 01:36pm
Quote (Atanok @ Sep 16 2013 08:34pm)
Nie karmimy, nie karmimy.
Sciagam titanow w takim razie skoro juz sie skonczyli.


nie skonczyli.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Sep 16 2013 01:38pm
Quote (blejdowy @ 16 Sep 2013 21:36)
nie skonczyli.


To nie sciagam.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Sep 29 2013 02:20am
kurwa nie wierze ze dzisiejszy odcienek Ataku Tytanow jest ostatni, co to kurwa ma byc tylko 25 epow promo by czytac mange ?!
Member
Posts: 1,336
Joined: Nov 15 2006
Gold: 50.00
Sep 29 2013 02:25am
ogladal ktos MONSTER? polecam.

taki mix kryminalu z thrillerem i filmem psychologicznym, cos w klimatach death note, tylko ze dla "powaznego widza", nie dla gimbusa. jedno z najbardziej dojrzalych anime, postacie wielowymiarowe, nie zarysowane, polecalem nawet osobom, ktore zupelnie nie siedza w klimatach chinskich bajek i lykali po kilka, kilkanascie odcinkow dziennie

http://anime.tanuki.pl/strony/anime/391-monster/rec/383
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold: 100.03
Sep 29 2013 02:43am
znalazlem fajna chinska baje iso tytul ma tylko foto

Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 29 2013 02:49am
Quote (tco1 @ Sep 29 2013 10:43am)
znalazlem fajna chinska baje iso tytul ma tylko foto

http://cdn20.se.smcloud.net/t/pics/thumbnails/2010/10/18/Xiao_Hao_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg


Wygląda jak ten gruby bubu z Dragon Ball Z
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold: 100.03
Sep 29 2013 02:51am
Quote (Last_Hope @ Sep 29 2013 10:49am)
Wygląda jak ten gruby bubu z Dragon Ball Z
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20100210182557/dragonball/images/thumb/1/1b/MajinBuuFatFirstApDBZ.png/250px-MajinBuuFatFirstApDBZ.png


:rofl: faktycznie
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Oct 7 2013 05:10am
Co tam oglądacie?
Ja skończyłem Kara no Kyoukai, wszystkie filmy jakie mogłem obejrzeć oprocz Kara no Kyoukai: Mirai Fukuin. Zajebisty OST moim zdaniem.
Teraz zabieram sie za Shingeki no Kyojin :)
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Oct 11 2013 02:08am
Oglądał ktoś Mai Hime albo Mai Otome ? Ktore najpierw lepiej obejrzec czy nie ma to wiekszego znaczenia ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1464465466467468717Next
Add Reply New Topic New Poll