☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev
1
464
465
466
467
468
717
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 131177
Replies: 7169
Track Topic
Atanok
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold
:
133.00
Warn: 30%
#4651
Sep 16 2013 01:34pm
Quote (JarooJas @ 16 Sep 2013 21:29)
no tak, moze to dlatego, ze jest to temat o chinskich bajkach?
Nie karmimy, nie karmimy.
Sciagam titanow w takim razie skoro juz sie skonczyli.
blejdowy
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold
:
500.00
#4652
Sep 16 2013 01:36pm
Quote (Atanok @ Sep 16 2013 08:34pm)
Nie karmimy, nie karmimy.
Sciagam titanow w takim razie skoro juz sie skonczyli.
nie skonczyli.
Atanok
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold
:
133.00
Warn: 30%
#4653
Sep 16 2013 01:38pm
Quote (blejdowy @ 16 Sep 2013 21:36)
nie skonczyli.
To nie sciagam.
marvolo
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold
:
1,155.59
#4654
Sep 29 2013 02:20am
kurwa nie wierze ze dzisiejszy odcienek Ataku Tytanow jest ostatni, co to kurwa ma byc tylko 25 epow promo by czytac mange ?!
sizzla
Member
Posts: 1,336
Joined: Nov 15 2006
Gold
:
50.00
#4655
Sep 29 2013 02:25am
ogladal ktos MONSTER? polecam.
taki mix kryminalu z thrillerem i filmem psychologicznym, cos w klimatach death note, tylko ze dla "powaznego widza", nie dla gimbusa. jedno z najbardziej dojrzalych anime, postacie wielowymiarowe, nie zarysowane, polecalem nawet osobom, ktore zupelnie nie siedza w klimatach chinskich bajek i lykali po kilka, kilkanascie odcinkow dziennie
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/391-monster/rec/383
tco1
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold
:
100.03
#4656
Sep 29 2013 02:43am
znalazlem fajna chinska baje iso tytul ma tylko foto
Last_Hope
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold
:
369.00
#4657
Sep 29 2013 02:49am
Quote (tco1 @ Sep 29 2013 10:43am)
znalazlem fajna chinska baje iso tytul ma tylko foto
http://cdn20.se.smcloud.net/t/pics/thumbnails/2010/10/18/Xiao_Hao_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg
Wygląda jak ten gruby bubu z Dragon Ball Z
tco1
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold
:
100.03
#4658
Sep 29 2013 02:51am
Quote (Last_Hope @ Sep 29 2013 10:49am)
Wygląda jak ten gruby bubu z Dragon Ball Z
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20100210182557/dragonball/images/thumb/1/1b/MajinBuuFatFirstApDBZ.png/250px-MajinBuuFatFirstApDBZ.png
faktycznie
Zeratull
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold
:
42,211.79
#4659
Oct 7 2013 05:10am
Co tam oglądacie?
Ja skończyłem Kara no Kyoukai, wszystkie filmy jakie mogłem obejrzeć oprocz Kara no Kyoukai: Mirai Fukuin. Zajebisty OST moim zdaniem.
Teraz zabieram sie za Shingeki no Kyojin
Zeratull
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold
:
42,211.79
#4660
Oct 11 2013 02:08am
Oglądał ktoś Mai Hime albo Mai Otome ? Ktore najpierw lepiej obejrzec czy nie ma to wiekszego znaczenia ?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
464
465
466
467
468
717
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact