d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1463464465466467805Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 7 2012 02:18pm
Quote (kacperq @ 7 May 2012 22:11)
skoro kw-3 ma 2 ladowniczych to czemu ladowanie tego samego dziala trwa dluzej niz w kw?


po 1 zaloga
po 2 jest to inny czolg
Member
Posts: 18
Joined: May 7 2012
Gold: 0.00
May 7 2012 02:41pm
Quote (kacperq @ 7 May 2012 22:11)
skoro kw-3 ma 2 ladowniczych to czemu ladowanie tego samego dziala trwa dluzej niz w kw?


Predkosc ladowania czesto jest tez zalezna od wiezy.
Member
Posts: 8,388
Joined: Jul 9 2005
Gold: 78.00
May 8 2012 02:43am
ktos wie co sie dzieje z ich serwerami? :/ ani gra ani strony internetowe nie dzialaja :(
Member
Posts: 18
Joined: May 7 2012
Gold: 0.00
May 8 2012 02:49am
Quote (xMohaax @ 8 May 2012 10:43)
ktos wie co sie dzieje z ich serwerami? :/ ani gra ani strony internetowe nie dzialaja :(


Jeszcze przez poltora godziny serwery beda wylaczone bo wprowadzaja patcha.

This post was edited by Rarity on May 8 2012 02:49am
Member
Posts: 8,388
Joined: Jul 9 2005
Gold: 78.00
May 8 2012 03:00am
oh :( a dopiero co sobie wczoraj kupilem T29 :( i sie bawic chceeee
Member
Posts: 18
Joined: May 7 2012
Gold: 0.00
May 8 2012 03:04am
Quote (xMohaax @ 8 May 2012 11:00)
oh :( a dopiero co sobie wczoraj kupilem T29 :( i sie bawic chceeee


Ja wlasnie kupilem sobie golda specjalnie na x5 exp i zaraz bede nakurwial poteznie moim uberwolnym tdkiem.
W sumie wydalem cale srebro na kw3 i nie kupilem isa4 bo jestem biederem, ale coz poradzic. Mam nadzieje, ze na kw i tym kw3 zarobie jednak za sprzedaz.
/E: JUZ GRA DZIALA.

This post was edited by Rarity on May 8 2012 03:06am
Member
Posts: 8,388
Joined: Jul 9 2005
Gold: 78.00
May 8 2012 03:44am
hah jaki path :D
is 4 powyzej isa 7 :D i nowy is 8
Member
Posts: 18
Joined: May 7 2012
Gold: 0.00
May 8 2012 03:47am
Quote (xMohaax @ 8 May 2012 11:44)
hah jaki path :D
is 4 powyzej isa 7 :D i nowy is 8


Odrob podstawowke, aka l2read? Is4 i is7 sa tierami X.
Member
Posts: 54,866
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 8 2012 04:05am
mam is4/ is8 czym tu teraz grac?

kw1/kw2 ?

co proponujecie?

jeszcze dostalem załoge na is8 100% za free podoba mi się ta gra ;)

This post was edited by mlody123 on May 8 2012 04:08am
Member
Posts: 18
Joined: May 7 2012
Gold: 0.00
May 8 2012 04:08am
Quote (mlody123 @ 8 May 2012 12:05)
mam is4/ is8 czym tu teraz grac?

kw1/kw2 ?

co proponujecie?


W twoim wypadku nic powyzej loltraktora nie powinno byc uzywane, bo tylko niszczysz 14 innym osobom gre.
Go Back To Polska Topic List
Prev1463464465466467805Next
Add Reply New Topic New Poll