Quote (xMohaax @ 8 May 2012 11:00)
oh :( a dopiero co sobie wczoraj kupilem T29 :( i sie bawic chceeee
Ja wlasnie kupilem sobie golda specjalnie na x5 exp i zaraz bede nakurwial poteznie moim uberwolnym tdkiem.
W sumie wydalem cale srebro na kw3 i nie kupilem isa4 bo jestem biederem, ale coz poradzic. Mam nadzieje, ze na kw i tym kw3 zarobie jednak za sprzedaz.
/E: JUZ GRA DZIALA.
This post was edited by Rarity on May 8 2012 03:06am