d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1463464465466467495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 17 2013 04:52am
Quote (kefir @ 17 May 2013 11:35)
A ty co masz przynajmniej wysokiego mastera, ze tak krytykujesz? Kupilem dodatek pogralem chwile i nadal widze, ze brakuje sporo do bw wiec skasowalem i nie interesuje sie scena.

Nerchio gral na bardzo wysokim poziomie wiec moze pisac co chce. Zaraz sie dowiem, ze zerg byl imba przez 2 lata, a teraz jest balans :DDDDDDDDDDDDDD

Nerchio patch zerg "::DDDD


Mam high mastera w EU i NA, ale nie mam pojecia co to ma do rzeczy. Sledze kady turniej jaki jest, ogladam tysiace streamow i widze jaki jest balans. Jezeli chcesz zeby Sc2 byl taki jak BW to graj w BW - nikt Ci nie kaze switchowac. Sc2 jest gra duzo bardziej rozwinieta i jeszcze nawet w 30% nie odkryta - polecam wywiady Flasha i JD, ktorzy mowia, ze Sc2 > BW.

Nerchio nigdy nie byl na poziomie Code S - owszem, TOP EU/NA jak najbardziej, ale poza pojedynczymi wygranymi z koreancami i kampieniem do BLi i Infestorow nic innego nie pokazywal i kazdy o tym wie - polecam wczoraj topic TL.net o WCS i przejrzec reddit.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
May 17 2013 04:53am
Quote (HunTer]nK[ @ May 17 2013 11:50am)
Gram zergiem wlasnie


podeslij kiedys mi swoj btag to Cie pospamuje i moze cos zagramy.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 17 2013 05:37am
Quote (zYwi3c @ 17 May 2013 12:52)
Mam high mastera w EU i NA, ale nie mam pojecia co to ma do rzeczy. Sledze kady turniej jaki jest, ogladam tysiace streamow i widze jaki jest balans. Jezeli chcesz zeby Sc2 byl taki jak BW to graj w BW - nikt Ci nie kaze switchowac. Sc2 jest gra duzo bardziej rozwinieta i jeszcze nawet w 30% nie odkryta - polecam wywiady Flasha i JD, ktorzy mowia, ze Sc2 > BW.

Nerchio nigdy nie byl na poziomie Code S - owszem, TOP EU/NA jak najbardziej, ale poza pojedynczymi wygranymi z koreancami i kampieniem do BLi i Infestorow nic innego nie pokazywal i kazdy o tym wie - polecam wczoraj topic TL.net o WCS i przejrzec reddit.


jeszcze dodam że jest bm chujem
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 17 2013 05:42am
Quote (zYwi3c @ May 17 2013 10:52am)
Mam high mastera w EU i NA, ale nie mam pojecia co to ma do rzeczy. Sledze kady turniej jaki jest, ogladam tysiace streamow i widze jaki jest balans. Jezeli chcesz zeby Sc2 byl taki jak BW to graj w BW - nikt Ci nie kaze switchowac. Sc2 jest gra duzo bardziej rozwinieta i jeszcze nawet w 30% nie odkryta - polecam wywiady Flasha i JD, ktorzy mowia, ze Sc2 > BW.

Nerchio nigdy nie byl na poziomie Code S - owszem, TOP EU/NA jak najbardziej, ale poza pojedynczymi wygranymi z koreancami i kampieniem do BLi i Infestorow nic innego nie pokazywal i kazdy o tym wie - polecam wczoraj topic TL.net o WCS i przejrzec reddit.


netwars>tl reddit i ine gowna :D 30% nie odkryta?:DDDD Bw podobno w 29%. :D

Quote (1970 @ May 17 2013 11:37am)
jeszcze dodam że jest bm chujem


Bm zawsze spoko




/e

dalbys ten wywiad z jd/flashem

This post was edited by kefir on May 17 2013 05:46am
Member
Posts: 2,717
Joined: Jul 28 2011
Gold: 0.00
May 17 2013 06:21am
Quote (1970 @ May 17 2013 01:37pm)
jeszcze dodam że jest bm chujem


i to jeszcze lamerski BM, jak naniwa - bo BM w wykonaniu np. Idry jest mistrzowski
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 17 2013 06:27am

trochę beka
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 17 2013 07:34am
pozyczy ktos konto z hotsem, chce sobie kampanie przejsc
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
May 21 2013 05:31am
Kampania liberty > Tryb opowieści > Osiągniecie " Byle szybko jutro mam rajd"
tzn ukończenie kampanii liberty w czasie ponizej 8 godzin


Prosze o wyjaśnienie
czy musze ukonczyc 25 misji liberty of wings w łącznym czasie ponizej 8h
czy nie moge spędzić w misjach+ menu/konwersacjach wiecej niz 8 godzin łącznie
lub
czy musze ukończyć grę przez 8 najblizszych godzin po wcisnieciu NOWA KAMPANIA bez wzgledu na to czy jestem online czy nie
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
May 21 2013 05:33am
Quote (Trynii @ May 21 2013 12:31pm)
Kampania liberty > Tryb opowieści > Osiągniecie " Byle szybko jutro mam rajd"
tzn ukończenie kampanii liberty w czasie ponizej 8 godzin


Prosze o wyjaśnienie
czy musze ukonczyc 25 misji liberty of wings w łącznym czasie ponizej 8h
czy nie moge spędzić w misjach+ menu/konwersacjach wiecej niz 8 godzin łącznie
lub
czy musze ukończyć grę przez 8 najblizszych godzin po wcisnieciu NOWA KAMPANIA bez wzgledu na to czy jestem online czy nie


tak
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 2 2013 01:16pm
zaraz polfinaly :drool:
Go Back To Polska Topic List
Prev1463464465466467495Next
Add Reply New Topic New Poll