d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev1463464465466467491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Jul 28 2011 01:45pm
Quote (Cannabisek @ Jul 28 2011 08:42pm)
http://i51.tinypic.com/15rmqut.jpg

haha koles sie wkurwil na mnie ;d juz nie gra


Ponad 2k euro wygrales canabisek? :O
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 28 2011 01:47pm
Quote (IHateEverythingAboutYou @ 28 Jul 2011 21:45)
Ponad 2k euro wygrales canabisek? :O


nie to zetony w turnieju ;d za 1 miejsce 17.50€ ;p
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 28 2011 06:46pm
Quote (Cannabisek @ 28 Jul 2011 21:47)
nie to zetony w turnieju ;d za 1 miejsce 17.50€ ;p


Congratz :)
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Jul 30 2011 01:21pm
Quote (Daniek @ Jul 28 2011 01:13am)
Jak ugram duzo to moge zorganizowac freerolla dla polakow :)



no to jutro freeroll? :thumbsup:
Member
Posts: 18,879
Joined: Jul 6 2010
Gold: Locked
Aug 1 2011 03:22am
Prześladują mnie bad beaty na cashówkach..
Member
Posts: 1,071
Joined: Jan 6 2009
Gold: 13.37
Aug 1 2011 06:17am
alez promocje starsy odjebali :O 750VPP vs platinum star, w tamtym miesiacu ugralem z 1k, ale zaczalem grindowac pod koniec miesiaca. w tym miechu zalozylem sobie, ze wbije goldstar a tu bedzie platinum ez a co za tym idzie w chuj FPP
http://www.pokerstars.com/poker/promotions/vip-club-month/ moar info here
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 1 2011 01:48pm
Quote (eziush @ Aug 1 2011 02:17pm)
alez promocje starsy odjebali :O 750VPP vs platinum star, w tamtym miesiacu ugralem z 1k, ale zaczalem grindowac pod koniec miesiaca. w tym miechu zalozylem sobie, ze wbije goldstar a tu bedzie platinum ez a co za tym idzie w chuj FPP
http://www.pokerstars.com/poker/promotions/vip-club-month/ moar info here


To moja szansa na silverstara :(
Nigdy go jeszcze nie miałem :(

This post was edited by Rafalek on Aug 1 2011 01:48pm
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 2 2011 09:29am
ale sie wkurwilem chcialem 20$ wplacic na pokera ale chuj wie czemu transakcja zostala odrzucona i teraz musze czekac do 9 sierpnia az mi 20$ zniknie w inteligo z zablokowanych srodkow kurwa no
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 4 2011 01:33pm
wlasnie zakonczyl sie 2 dzien GSOP w manchesterze ;p zostalo 33 z 274 graczy w tym 2 polakow (z 10) ;p

Struktura wypłat:
1. 81,175$
2. 51,570$
3. 35,908$
4. 28,268$
5. 21,774$
6. 16,999$
7. 13,752$
8. 10,696$
9. 8,786$
10. 7,449$
11. 6,494$
12. 5,730$
13-15. 4,966$
16-18. 4,393$
19-27. 3,820$
28-36. 3,438$

This post was edited by Cannabisek on Aug 4 2011 01:52pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1463464465466467491Next
Add Reply New Topic New Poll