d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev1462463464465466805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 7 2012 12:44pm
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
May 7 2012 01:17pm
Quote (kacperq @ May 7 2012 07:44pm)


Zwieksza pancerz Jozka 4 na wiezy o 10 mm i tyle.
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 7 2012 01:19pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 7 May 2012 21:17)
Zwieksza pancerz Jozka 4 na wiezy o 10 mm i tyle.


a nie o 50?

btw chyba chodzilo o celownik :unsure:
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
May 7 2012 01:22pm
Quote (50groszy @ May 7 2012 08:19pm)
a nie o 50?

btw chyba chodzilo o celownik :unsure:



To chuj nie wiem :mellow:
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
May 7 2012 01:36pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 7 May 2012 21:17)
Zwieksza pancerz Jozka 4 na wiezy o 10 mm i tyle.


O 50 na jarzmie działa i nic więcej.

btw:

Zakupiono:
Zakupiono czołg 'IS-4'. Wydano kredytów: 3 561 000.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 7 2012 01:49pm
oplaca sie opracowac wieze i 122mm u kw-3 czy prosto po is'a leciec?
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 7 2012 01:51pm
Quote (kacperq @ 7 May 2012 21:49)
oplaca sie opracowac wieze i 122mm u kw-3 czy prosto po is'a leciec?


na is i tak bedziesz musial to odblokowac
zawsze jesli mozesz badaj na nizszym tierze, bedzie latwiej (moim zdaniem)
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 7 2012 01:53pm
Quote (50groszy @ May 7 2012 07:51pm)
na is i tak bedziesz musial to odblokowac
zawsze jesli mozesz badaj na nizszym tierze, bedzie latwiej (moim zdaniem)


nie wiedzialem ze te moduly sa na isie, dziekuje przyjacielu :wub:
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 7 2012 01:54pm
Quote (kacperq @ 7 May 2012 21:53)
nie wiedzialem ze te moduly sa na isie, dziekuje przyjacielu :wub:


tylko dzialo, turret jest inny, nie ma za co :hug:
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
May 7 2012 02:11pm
skoro kw-3 ma 2 ladowniczych to czemu ladowanie tego samego dziala trwa dluzej niz w kw?
Go Back To Polska Topic List
Prev1462463464465466805Next
Add Reply New Topic New Poll