☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev
1
462
463
464
465
466
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 147819
Replies: 8046
Track Topic
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#4631
May 7 2012 12:44pm
Duzo daje?Próbował ktos? Ja chyba dzis sobie sprawie.
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/84880-permanent-serverside-crosshairs-works-with-72/
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
3.43
#4632
May 7 2012 01:17pm
Quote (kacperq @ May 7 2012 07:44pm)
Duzo daje?Próbował ktos? Ja chyba dzis sobie sprawie.
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/84880-permanent-serverside-crosshairs-works-with-72/
Zwieksza pancerz Jozka 4 na wiezy o 10 mm i tyle.
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4633
May 7 2012 01:19pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 7 May 2012 21:17)
Zwieksza pancerz Jozka 4 na wiezy o 10 mm i tyle.
a nie o 50?
btw chyba chodzilo o celownik
NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
3.43
#4634
May 7 2012 01:22pm
Quote (50groszy @ May 7 2012 08:19pm)
a nie o 50?
btw chyba chodzilo o celownik
To chuj nie wiem
LukaszPL
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
157.00
#4635
May 7 2012 01:36pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 7 May 2012 21:17)
Zwieksza pancerz Jozka 4 na wiezy o 10 mm i tyle.
O 50 na jarzmie działa i nic więcej.
btw:
Zakupiono:
Zakupiono czołg 'IS-4'. Wydano kredytów: 3 561 000.
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#4636
May 7 2012 01:49pm
oplaca sie opracowac wieze i 122mm u kw-3 czy prosto po is'a leciec?
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4637
May 7 2012 01:51pm
Quote (kacperq @ 7 May 2012 21:49)
oplaca sie opracowac wieze i 122mm u kw-3 czy prosto po is'a leciec?
na is i tak bedziesz musial to odblokowac
zawsze jesli mozesz badaj na nizszym tierze, bedzie latwiej (moim zdaniem)
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#4638
May 7 2012 01:53pm
Quote (50groszy @ May 7 2012 07:51pm)
na is i tak bedziesz musial to odblokowac
zawsze jesli mozesz badaj na nizszym tierze, bedzie latwiej (moim zdaniem)
nie wiedzialem ze te moduly sa na isie, dziekuje przyjacielu
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4639
May 7 2012 01:54pm
Quote (kacperq @ 7 May 2012 21:53)
nie wiedzialem ze te moduly sa na isie, dziekuje przyjacielu
tylko dzialo, turret jest inny, nie ma za co
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#4640
May 7 2012 02:11pm
skoro kw-3 ma 2 ladowniczych to czemu ladowanie tego samego dziala trwa dluzej niz w kw?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
462
463
464
465
466
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact