d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1462463464465466495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 17 2013 03:09am
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 17 2013 03:10am
Quote (OneMoreRep @ 17 May 2013 10:09)


na tych pierwszych zdjeciach ma dziwny wyraz twarzy
Member
Posts: 5,335
Joined: Apr 17 2008
Gold: 0.00
Warn: 70%
May 17 2013 03:11am
Quote (Tradek_Mk @ 17 May 2013 10:10)
na tych pierwszych zdjeciach ma dziwny wyraz twarzy


nasrala w stroj
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 17 2013 03:27am
Quote (chodor @ 16 May 2013 21:22)
Chce ktoś pograć dwójki?


Ja dzis w planach wbicie masters na Murice. narazie 10-0 ;x i lecimy dalej
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 17 2013 04:15am
Widze, ze juz hejterzy atakuja. Chcialbym zobaczyc waszego stephano studiujacego i grajacego w lola/poe i jeszcze jakies pierdoly.


Jesli bedzie chcial nadal grac w sc2 to zacznie znowu nerdzic i wroci do czolowki.

This post was edited by kefir on May 17 2013 04:20am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 17 2013 04:20am
Quote (kefir @ 17 May 2013 11:15)
Widze, ze juz hejterzy atakuja. Chcialbym zobaczyc waszego stephano studiujacego i grajacego w lola/poe i jeszcze jakies pierdoly.


Stephano to zero. Tylko MKP, MVP, MC, Bogus, Hero, HerO i Life !
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 17 2013 04:21am
Quote (zYwi3c @ May 17 2013 10:20am)
Stephano to zero. Tylko MKP, MVP, MC, Bogus, Hero, HerO i Life !


Jak sie gra po 10-12 godzin dziennie przez ostatnie lata to trudno zeby eu gracze radzili sobie z nimi.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 17 2013 04:24am
Quote (kefir @ 17 May 2013 11:21)
Jak sie gra po 10-12 godzin dziennie przez ostatnie lata to trudno zeby eu gracze radzili sobie z nimi.


To po chuj on placze codziennie, ze Zerg to najgorsza rasa ? tylko sie osmiesza, wczoraj nawet komentatorzy z niego sie smiali, ze jest slaby i tylko plakac potrafi po tym jak infestory juz nie sa takie op a zerg musi grac agresywnie, a nie kampic do BLi.
Smutna prawda, Nerchio abusowal Zerga, a jak przychodzi co do czego to jest zerem - zadne wymoki go nie uratuja, bo jak sie chce cos wygrywac, to trzeba grac te 10/12h - bo koreancow teraz wszedzie pelno, a bez treningu sie z nimi nie wygra.

Ah i jak napiszesz, ze zerg slaby to powiedz to Leenockowi, Life'owi, Roro czy innym z KR ( a nawet Stephano, ktory cos tam gra jeszcze )
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 17 2013 04:35am
Quote (zYwi3c @ May 17 2013 10:24am)
To po chuj on placze codziennie, ze Zerg to najgorsza rasa ? tylko sie osmiesza, wczoraj nawet komentatorzy z niego sie smiali, ze jest slaby i tylko plakac potrafi po tym jak infestory juz nie sa takie op a zerg musi grac agresywnie, a nie kampic do BLi.
Smutna prawda, Nerchio abusowal Zerga, a jak przychodzi co do czego to jest zerem - zadne wymoki go nie uratuja, bo jak sie chce cos wygrywac, to trzeba grac te 10/12h - bo koreancow teraz wszedzie pelno, a bez treningu sie z nimi nie wygra.

Ah i jak napiszesz, ze zerg slaby to powiedz to Leenockowi, Life'owi, Roro czy innym z KR ( a nawet Stephano, ktory cos tam gra jeszcze )


A ty co masz przynajmniej wysokiego mastera, ze tak krytykujesz? Kupilem dodatek pogralem chwile i nadal widze, ze brakuje sporo do bw wiec skasowalem i nie interesuje sie scena.

Nerchio gral na bardzo wysokim poziomie wiec moze pisac co chce. Zaraz sie dowiem, ze zerg byl imba przez 2 lata, a teraz jest balans :DDDDDDDDDDDDDD

Nerchio patch zerg "::DDDD

This post was edited by kefir on May 17 2013 04:38am
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 17 2013 04:50am
Gram zergiem wlasnie
Go Back To Polska Topic List
Prev1462463464465466495Next
Add Reply New Topic New Poll