d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1462463464465466717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 12 2013 02:53pm
Quote (Atanok @ Aug 12 2013 04:08pm)
Musze potwierdzic. Anime typowe dla niedzielnych ogladaczy amatorow, ktorzy obejrza to w przerwie spajdermena i batmana.


4/10 dalem
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Aug 14 2013 02:51pm
skonczylem H2O, wzruszylem sie, ten usmiech Hayami zanim jebnal ja pociag, oh jezu, prawie sie poryczalem
milo obejzec sobie dobre anime, zwlaszcza, ze ostatnio zmarnowalem czas na Hyakka Ryouran: Samurai Bride oraz 2 sezon tego gowna ;x
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Aug 21 2013 12:03pm
Toaru Kagaku no Railgun
poogladane
teraz pisza, zeby ogladac
Toaru Majutsu no Index
nastepnie
Toaru Kagaku no Railgun S
a na koncu
Toaru Majutsu no Index 2

Ktos ogladal wszystkie serie ?

e;
co do rozrywki, to calkiem przednia

This post was edited by JarooJas on Aug 21 2013 12:03pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 21 2013 12:04pm
Quote (JarooJas @ 21 Aug 2013 20:03)
Toaru Kagaku no Railgun
poogladane
teraz pisza, zeby ogladac
Toaru Majutsu no Index
nastepnie
Toaru Kagaku no Railgun S
a na koncu
Toaru Majutsu no Index 2

Ktos ogladal wszystkie serie ?


Ja ogladalem indexy, z tego co sie orientuje to fabula nie jest powiazana z railgunem, railgun to jest po prostu spinoff z kilkoma postaciami z indexow. Jezeli lubisz klimaty sci-fi polaczone z fantasy i dorzucona religia jako fabula to bardzo interesujaca seria.
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Aug 21 2013 12:11pm
Quote (Atanok @ Aug 21 2013 07:04pm)
Ja ogladalem indexy, z tego co sie orientuje to fabula nie jest powiazana z railgunem, railgun to jest po prostu spinoff z kilkoma postaciami z indexow. Jezeli lubisz klimaty sci-fi polaczone z fantasy i dorzucona religia jako fabula to bardzo interesujaca seria.


religii tam tyle, co kot naplakal imo ;d

railgun s
to prawie romans, przynajmniej na shindenie pisza, w genere, ze to romans
a jako, ze w railgunie jakies tam perypetie milostkowe Toumy i Misaki byly, wiec moze jakies tam polaczenie ma

Railgun S ogladales?
czy same indeksy ?

e;
samo stworzenie dwoch prawie odrebnych animek w tym samym swiecie przedstawionym, jest nie lada wyczynem chyba ;o

This post was edited by JarooJas on Aug 21 2013 12:13pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 21 2013 12:15pm
Quote (JarooJas @ 21 Aug 2013 20:11)
religii tam tyle, co kot naplakal imo ;d

railgun s
to prawie romans, przynajmniej na shindenie pisza, w genere, ze to romans
a jako, ze w railgunie jakies tam perypetie milostkowe Toumy i Misaki byly, wiec moze jakies tam polaczenie ma

Railgun S ogladales?
czy same indeksy ?

e;
samo stworzenie dwoch prawie odrebnych animek w tym samym swiecie przedstawionym, jest nie lada wyczynem chyba ;o


Tylko indexy, w indexach fabula opiera sie na religii.
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Aug 21 2013 12:16pm
Quote (Atanok @ Aug 21 2013 07:15pm)
Tylko indexy, w indexach fabula opiera sie na religii.


a to ciekawe
w takim wypadku biore sie za ogladanie
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 21 2013 12:17pm
Quote (JarooJas @ 21 Aug 2013 20:16)
a to ciekawe
w takim wypadku biore sie za ogladanie


Polecam, bardzo solidna seria, mocne 8/10.
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Aug 21 2013 01:36pm
Quote (JarooJas @ Aug 21 2013 08:03pm)
Toaru Kagaku no Railgun
poogladane
teraz pisza, zeby ogladac
Toaru Majutsu no Index
nastepnie
Toaru Kagaku no Railgun S
a na koncu
Toaru Majutsu no Index 2

Ktos ogladal wszystkie serie ?

e;
co do rozrywki, to calkiem przednia


rowniez moge polecic Index, Railguna nie ogladalem, ale wiem ze jest to rozwiniecie watki Misaki, (mam w planach obejrzenie)

Ja ostatnio skonczylem Tengen Toppa Gurren Lagann - mnie się podobało. Jeśli ktoś lubi mechy to polecam.
A aktualnie ogladam Date A Live - taki romans, sci-fi, komedia lekka :)
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Sep 15 2013 05:28am
Nikt nic nie ogląda już? A przynajmniej sie tym nie chwali?
Ja ogarnąłem pare tytułów ostatnio :)
Skończylem Date a Live, Jormunganda obie serie i przed chwila skonczylem 2 sezon Kuroshitsuji.
Jako ze podobal mi sie Black Lagoon, tak samo dobry (moim zdaniem) byl Jormungand, a co do tej 2 pozycji, to drugi sezon mi sie bardziej podobal, wiecej akcji wokol Ciela, zamiast jakichs zagadek kryminalnych. Pod tym względem dedukcji i wyjasniania przestepstw Ciel podobny jest do Victorique z Gosicka :)
Teraz planuje obejrzec serie filmow Kara no Kyoukai

A co tam u Was ? Jakies ciekawe anime ogladaliscie?
Go Back To Polska Topic List
Prev1462463464465466717Next
Add Reply New Topic New Poll