d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1461462463464465495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 14 2013 04:49am
Quote (chodor @ 14 May 2013 11:30)
danke za linka. Dobrze, że Polaczki dostają regularny łomot, bo takie nerdy jak Tarson czy Nerchio zachowują się gorzej niż żałośnie.

/e a organizowane jakiejkolwiek większej imprezy dla polactwa nie ma sensu dla SC, bo scena jest pełna słabych douchebagów, więc pozostaje jedynie oglądać to, co nam dają na Twitchu

/e2 Protoss OP, PartinG był afk przez pół gry, a i tak wygrał xD


Widze, ze wreszcie ktos, kto sie ze mna zgadza, ze polaczki nie maja bytu w swiecie sc2 :D Mnie strasznie wkurwia Nerchio i jego 'nastawienie' - dzisiaj na NW znowu napisal super posta osmieszajacego sie:
"Dlatego zergiem w Hotsie się nie da grać. Soulkey wygrał grę już dawno temu jak zabił kolesiowi naturala a nie mógł go skończyć, no i w mid/late game protoss > zerg"

Z polaczkow to tylko Mane lubie - no i Tarson tez jest ok - cuz Drunken Terran. Ale Nerchia czy Tefela to hejtuje - i nie rozumiem jak ludzie w ogole moga ogladac polski komentarz sc2 albo polskie turnieje, gdzie w tym samym czasie leci WCS EU / WCS AM

Chyba nie rozumie tego, ze Parting nie jest z tego swiata i kazdy inny protoss by to przegral w momencie straty naturala. I do tego Soulkey zjebal, ze majac taka przewage siedzial w bazie i massowal hydry/roache na taka kompozycje jaka mial Parting
Member
Posts: 2,717
Joined: Jul 28 2011
Gold: 0.00
May 14 2013 05:01am
Quote (zYwi3c @ May 14 2013 12:49pm)
Widze, ze wreszcie ktos, kto sie ze mna zgadza, ze polaczki nie maja bytu w swiecie sc2 :D Mnie strasznie wkurwia Nerchio i jego 'nastawienie' - dzisiaj na NW znowu napisal super posta osmieszajacego sie:
"Dlatego zergiem w Hotsie się nie da grać. Soulkey wygrał grę już dawno temu jak zabił kolesiowi naturala a nie mógł go skończyć, no i w mid/late game protoss > zerg"

Z polaczkow to tylko Mane lubie - no i Tarson tez jest ok - cuz Drunken Terran. Ale Nerchia czy Tefela to hejtuje - i nie rozumiem jak ludzie w ogole moga ogladac polski komentarz sc2 albo polskie turnieje, gdzie w tym samym czasie leci WCS EU / WCS AM

Chyba nie rozumie tego, ze Parting nie jest z tego swiata i kazdy inny protoss by to przegral w momencie straty naturala. I do tego Soulkey zjebal, ze majac taka przewage siedzial w bazie i massowal hydry/roache na taka kompozycje jaka mial Parting


Soulkey jest typowym śmieciarskim zergiem grającym buildy innych graczy - fakt, że wykonuje je zazwyczaj bezbłędnie daje mu przewagę nad większością graczy, ale wkurwia mnie jego styl gry.

MaNa jest jedynym polskim prosem, którego lubię - nie robi z siebie nie wiadomo kogo i stara się grać na szczyt swoich możliwości. Tarson to buraczysko jakich mało, nadal mam jego banner za piąte miejsce, jak dostał wpierdol u mnie na turnieju od jakiegoś losowego zerga i zrage'ował pajac xD A Nerchio prezentuje po prostu niski poziom jak na dzisiejsze standardy, co było widać na naszej ojczystej arenie podczas IEM(przypomniał mi się od razu EURO 2012 w nogę).
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 14 2013 05:39am
Co wy piszecie :DDDD
Nerchio studiuje i gra w jakies lole i inne poe od dawna i nadal trzymal solidny poziom.

This post was edited by kefir on May 14 2013 05:44am
Member
Posts: 2,717
Joined: Jul 28 2011
Gold: 0.00
May 16 2013 12:39pm
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 16 2013 12:39pm
Quote (chodor @ 16 May 2013 19:39)


http://www.youtube.com/watch?v=TUDxilJ5Iiw

This post was edited by Tradek_Mk on May 16 2013 12:40pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 16 2013 12:41pm
Quote (kefir @ 14 May 2013 12:39)
Co wy piszecie :DDDD
Nerchio studiuje i gra w jakies lole i inne poe od dawna i nadal trzymal solidny poziom.


Solidny poziom ? Taki wpierdol dzisiaj zgarnal, ze nawet smiesznie nie bylo ; DD ( JK. Ja sie usmialem )
Member
Posts: 2,717
Joined: Jul 28 2011
Gold: 0.00
May 16 2013 01:00pm
Quote (kefir @ May 14 2013 01:39pm)
solidny poziom.


xDDD powiedz to SaSe
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
May 16 2013 01:17pm
a wiecie ze mana jest drugim po stephano graczem ktory zgarnal najwieksza pule nagrod w ciagu Starcrafta II. Co prawda nie dorasta mu do piet bo wygral chyba tylko okolo 90 k dolarow.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 16 2013 01:19pm
Quote (DzonyPe @ 16 May 2013 20:17)
a wiecie ze mana jest drugim po stephano graczem ktory zgarnal najwieksza pule nagrod w ciagu Starcrafta II. Co prawda nie dorasta mu do piet bo wygral chyba tylko okolo 90 k dolarow.


Jezeli nie wliczac koreancow, to owszem. Mana na propsie, mega spoko ziomek.
Member
Posts: 2,717
Joined: Jul 28 2011
Gold: 0.00
May 16 2013 02:22pm
Chce ktoś pograć dwójki?
Go Back To Polska Topic List
Prev1461462463464465495Next
Add Reply New Topic New Poll