Quote (chodor @ 14 May 2013 11:30)
danke za linka. Dobrze, że Polaczki dostają regularny łomot, bo takie nerdy jak Tarson czy Nerchio zachowują się gorzej niż żałośnie.
/e a organizowane jakiejkolwiek większej imprezy dla polactwa nie ma sensu dla SC, bo scena jest pełna słabych douchebagów, więc pozostaje jedynie oglądać to, co nam dają na Twitchu
/e2 Protoss OP, PartinG był afk przez pół gry, a i tak wygrał xD
Widze, ze wreszcie ktos, kto sie ze mna zgadza, ze polaczki nie maja bytu w swiecie sc2

Mnie strasznie wkurwia Nerchio i jego 'nastawienie' - dzisiaj na NW znowu napisal super posta osmieszajacego sie:
"Dlatego zergiem w Hotsie się nie da grać. Soulkey wygrał grę już dawno temu jak zabił kolesiowi naturala a nie mógł go skończyć, no i w mid/late game protoss > zerg"
Z polaczkow to tylko Mane lubie - no i Tarson tez jest ok - cuz Drunken Terran. Ale Nerchia czy Tefela to hejtuje - i nie rozumiem jak ludzie w ogole moga ogladac polski komentarz sc2 albo polskie turnieje, gdzie w tym samym czasie leci WCS EU / WCS AM
Chyba nie rozumie tego, ze Parting nie jest z tego swiata i kazdy inny protoss by to przegral w momencie straty naturala. I do tego Soulkey zjebal, ze majac taka przewage siedzial w bazie i massowal hydry/roache na taka kompozycje jaka mial Parting