d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1461462463464465717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 26 2013 03:12pm
fajne są nowe komiksy o "nowej fali xmenów", ciekawe czy będzie film
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 26 2013 03:17pm
Quote (1970 @ Jul 26 2013 11:12pm)
fajne są nowe komiksy o "nowej fali xmenów", ciekawe czy będzie film


kakasz kurwa w tych komiksach siedzi to jak gralismy w marvela i dcuo to sie nasłuchałem o tych herosach, ja biedny polaczek myślałem że spiderman skonczyl sie na sandmanie i takie tam a tu niespodzianka
JAKIEŚ FENIXY SREDNIXY JUGGERNAUT NAPIERDALAŁ SIĘ Z HULKIEM NO PROSZE

Quote (ZoltySubmarine @ Jul 26 2013 11:11pm)
no nie mow, ze asterix i obelix nie czytales
a co do gry TWD fajne
ale nie tak fajne jak osu


ASTERIX I OBELIX TO NĘDZNA PODRÓBA KAJKO I KOKOSZA

This post was edited by Lander on Jul 26 2013 03:17pm
Member
Posts: 8,681
Joined: Nov 10 2008
Gold: 239.99
Jul 26 2013 03:54pm
Dyskusja z ostatnich stron przekracza wszystkie limity spierdolenia :wallbash:
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 27 2013 01:15am
Quote (Verius @ 26 Jul 2013 23:54)
Dyskusja z ostatnich stron przekracza wszystkie limity spierdolenia  :wallbash:


spokojnie możesz tutaj wylewać swoje płacze, to jest odpowiedni temat
Member
Posts: 8,681
Joined: Nov 10 2008
Gold: 239.99
Jul 27 2013 03:02am
Quote (1970 @ Jul 27 2013 09:15am)
spokojnie możesz tutaj wylewać swoje płacze, to jest odpowiedni temat


:unsure:
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 27 2013 03:03am
Quote (1970 @ 27 Jul 2013 09:15)
spokojnie możesz tutaj wylewać swoje płacze, to jest odpowiedni temat


Temat ligi retardow w tamta strone ->
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Aug 2 2013 10:31am
po 3 latach zabralem sie ponownie za one piece
kiedys obejrzalem do 30 odcinka i stwierdzilem,ze jest nudne i ogolnie guwno,teraz ogladam zaciekawiony i z zacieszonym ryjem :)
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Aug 2 2013 02:02pm
od czasów Attack On Titans jest cos godnego uwagi?
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Aug 12 2013 08:07am
ktos na jsp wczoraj w topie kefira polecil mu afro samurai i z ciekawosci zobaczylem. jezusie nazarenski, co to jest za gowno to glowa mala.
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 12 2013 08:08am
Quote (luksus @ 12 Aug 2013 16:07)
ktos na jsp wczoraj w topie kefira polecil mu afro samurai i z ciekawosci zobaczylem. jezusie nazarenski, co to jest za gowno to glowa mala.


Musze potwierdzic. Anime typowe dla niedzielnych ogladaczy amatorow, ktorzy obejrza to w przerwie spajdermena i batmana.
Go Back To Polska Topic List
Prev1461462463464465717Next
Add Reply New Topic New Poll