Quote (1970 @ Jul 26 2013 11:12pm)
fajne są nowe komiksy o "nowej fali xmenów", ciekawe czy będzie film
kakasz kurwa w tych komiksach siedzi to jak gralismy w marvela i dcuo to sie nasłuchałem o tych herosach, ja biedny polaczek myślałem że spiderman skonczyl sie na sandmanie i takie tam a tu niespodzianka
JAKIEŚ FENIXY SREDNIXY JUGGERNAUT NAPIERDALAŁ SIĘ Z HULKIEM NO PROSZE
Quote (ZoltySubmarine @ Jul 26 2013 11:11pm)
no nie mow, ze asterix i obelix nie czytales
a co do gry TWD fajne
ale nie tak fajne jak osu
ASTERIX I OBELIX TO NĘDZNA PODRÓBA KAJKO I KOKOSZA
This post was edited by Lander on Jul 26 2013 03:17pm