Quote (IHateEverythingAboutYou @ 4 Jun 2011 15:05)
Jak wczoraj sciagalem to po wybraniu 2 tytulow wywalalo mi blad kiedy chcialem wybrac jakis inny jeszcze, a teraz juz w ogole nie mam opcji wyboru niczego.
ja nie ściągnąłem z jednego konta tych gier a po drugie jak ktoś miał problem, że mu znikały te gry to idzie to zrobić
