☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev
1
460
461
462
463
464
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 147828
Replies: 8046
Track Topic
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#4611
May 7 2012 07:42am
stock kw-3 japierdole co to jest za dzialo?
chcialem 107 zamontowac ale zawieszenie musze. omujborze
50groszy
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.16
Warn: 10%
#4612
May 7 2012 07:44am
Quote (kacperq @ 7 May 2012 15:42)
stock kw-3 japierdole co to jest za dzialo?
chcialem 107 zamontowac ale zawieszenie musze. omujborze
to samo co miales na t-28
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#4613
May 7 2012 07:44am
Quote (50groszy @ May 7 2012 01:44pm)
to samo co miales na t-28
nie mialem go na t-28 bo za chujowe bylo
a teraz mam go w 6tioerowym czolgu :DDDDDDDDDDDD
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#4614
May 7 2012 07:52am
Quote (kacperq @ May 7 2012 02:44pm)
nie mialem go na t-28 bo za chujowe bylo
a teraz mam go w 6tioerowym czolgu :DDDDDDDDDDDD
pozdrawiam ze starego t34 z 90
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#4615
May 7 2012 07:56am
Quote (Yugi @ 7 May 2012 14:52)
pozdrawiam ze starego t34 z 90
Oglądam właśnie 4 pancernych i psa! Uznałem że powinniście wiedzieć.
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#4616
May 7 2012 07:59am
kto plutą do zbijania gwiazdek?
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#4617
May 7 2012 08:01am
Quote (Onesteptodie @ May 7 2012 01:56pm)
Oglądam właśnie 4 pancernych i psa! Uznałem że powinniście wiedzieć.
nie wierze
Quote (Yugi @ May 7 2012 01:59pm)
kto plutą do zbijania gwiazdek?
ja juz zbilem przyjacielu
Yugi
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold
:
134.00
#4618
May 7 2012 08:01am
Quote (kacperq @ May 7 2012 03:01pm)
nie wierze
ja juz zbilem przyjacielu
to iso pomusz teraz
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#4619
May 7 2012 08:02am
Quote (kacperq @ 7 May 2012 15:01)
nie wierze
ja juz zbilem przyjacielu
2 odcinek atm :< True Story :<
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#4620
May 7 2012 08:06am
to kw-3 to naprawde kurwa kpina
Quote (Onesteptodie @ May 7 2012 02:02pm)
2 odcinek atm :< True Story :<
co sie dzieje
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
460
461
462
463
464
805
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact