d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev1460461462463464495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
May 1 2013 07:48am
Quote (cOr @ 1 May 2013 13:13)
kurde
myslalem ze jakies lagi a tu sezon nowy sie zaczal
cos dziwnie i wczesnie jakos
Co miesiac sa resety.

Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 1 2013 10:34am
Quote (Ultrasonic @ 1 May 2013 15:48)
Co miesiac sa resety.


ostatecznie nie ma tego zlego
po 7 grach wrzucilo mnie do plat, w poprzednim sezonie gnilem na top 8 golda ciagle :S

'now im just plat"
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 1 2013 11:24am
Quote (Ultrasonic @ 1 May 2013 15:48)
Co miesiac sa resety.


a nie co 2?
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 10 2013 03:57pm
IdrA wyjebany z EvilGeniuses za bycie chujem, o jak latwo ;D
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 10 2013 06:41pm
Quote (DrCox @ 10 May 2013 22:57)
IdrA wyjebany z EvilGeniuses za bycie chujem, o jak latwo ;D


akurat go lubilem, szkoda;3
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 10 2013 06:48pm
dla lewakuw jutra nie bedzie strzelajcie celnie aby nie zmarnowac kol
Member
Posts: 2,717
Joined: Jul 28 2011
Gold: 0.00
May 14 2013 04:24am
Quote (DrCox @ May 10 2013 11:57pm)
IdrA wyjebany z EvilGeniuses za bycie chujem, o jak latwo ;D


xD EG-TL dostało wpierdol w PL, że aż huczało. Coś czuję, że zarząd EG będzie biedował niedługo.

Granie 4v4 to serious business btw:

Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
May 14 2013 04:27am
tak samo stephano quitnal. Wraca na studia, zarobil 216 tysiecy dolarow w ciagu dwuletniej kariery. Ja pierdole, zaloze sie ze za tyle moze sobie fajne mieszkanko kupic we Francji.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
May 14 2013 04:28am
Quote (chodor @ 14 May 2013 11:24)
xD EG-TL dostało wpierdol w PL, że aż huczało. Coś czuję, że zarząd EG będzie biedował niedługo.

Granie 4v4 to serious business btw:

http://i.imgur.com/GxEhNtM.png


EG-TL teraz sobie bardzo dobrze radzi w PL odkad maja coacha Parka u siebie i ich tam ogarnia.

Btw. ogladajcie GSL kurwa http://www.teamliquid.net/video/streams/GOMTV
Member
Posts: 2,717
Joined: Jul 28 2011
Gold: 0.00
May 14 2013 04:30am
Quote (zYwi3c @ May 14 2013 12:28pm)
EG-TL teraz sobie bardzo dobrze radzi w PL odkad maja coacha Parka u siebie i ich tam ogarnia.

Btw. ogladajcie GSL kurwa http://www.teamliquid.net/video/streams/GOMTV


danke za linka. Dobrze, że Polaczki dostają regularny łomot, bo takie nerdy jak Tarson czy Nerchio zachowują się gorzej niż żałośnie.

/e a organizowane jakiejkolwiek większej imprezy dla polactwa nie ma sensu dla SC, bo scena jest pełna słabych douchebagów, więc pozostaje jedynie oglądać to, co nam dają na Twitchu

/e2 Protoss OP, PartinG był afk przez pół gry, a i tak wygrał xD

This post was edited by chodor on May 14 2013 04:39am
Go Back To Polska Topic List
Prev1460461462463464495Next
Add Reply New Topic New Poll