Quote (zYwi3c @ May 14 2013 12:28pm)
danke za linka. Dobrze, że Polaczki dostają regularny łomot, bo takie nerdy jak Tarson czy Nerchio zachowują się gorzej niż żałośnie.
/e a organizowane jakiejkolwiek większej imprezy dla polactwa nie ma sensu dla SC, bo scena jest pełna słabych douchebagów, więc pozostaje jedynie oglądać to, co nam dają na Twitchu
/e2 Protoss OP, PartinG był afk przez pół gry, a i tak wygrał xD
This post was edited by chodor on May 14 2013 04:39am