d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1460461462463464717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 26 2013 02:53pm
Quote (Atanok @ 26 Jul 2013 22:52)
Wszystko skrupulatnie reportowane.


możesz reportować, cały czas rozmawiamy na temat anime
nie musze rozmawiać na temat danego tytułu
Member
Posts: 1,476
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jul 26 2013 02:54pm
A Wy się dalej kłucicie o bajki? :D
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 26 2013 02:54pm
Quote (1970 @ 26 Jul 2013 22:53)
możesz reportować, cały czas rozmawiamy na temat anime
nie musze rozmawiać na temat danego tytułu


Zacytuj jeden swoj post, ktory mowi o anime i wnosi cos do tematu oprocz spamu.
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 26 2013 02:55pm
Quote (1970 @ 26 Jul 2013 22:44)
no ej ziomeg, ale jak chce porozmawiać o innych bajkach a nie japońskich to też mogę przecież. nie ma regulaminu na pierwszej stronie


no ale to jest temat manga/anime,co kojarzy sie z japonio,jak chcesz popisac o bajkach,to zaloz oficiala "kreskowki/bajki/komiksy marvela czy inne" i enjoy
i nie kloccie sie bo wasze posty mozna reportowac jako spam,ni chuja to nie jest na temat.

This post was edited by colos on Jul 26 2013 02:56pm
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 26 2013 02:57pm
Quote (Atanok @ 26 Jul 2013 22:54)
Zacytuj jeden swoj post, ktory mowi o anime i wnosi cos do tematu oprocz spamu.


dyskutujemy na temat tego czy anime to filmy animowane czy tylko japońska animacja. chce poznać zdanie bardziej obytych w tych tematach ludzi to chyba oczywiste.
dla mnie anime to filmy animowane i dlatego chce porozmawiać na ich temat. jak uważasz że moje posty z 2 ostatnich stron nic nie wnoszą do tematu i są spamem to twoje też, zajebało hipokryzją c'nie?
Quote (colos @ 26 Jul 2013 22:55)
no ale to jest temat manga/anime,co kojarzy sie z japonio,jak chcesz popisac o bajkach,to zaloz oficiala "kreskowki/bajki/komiksy marvela czy inne" i enjoy
i nie kloccie sie bo wasze posty mozna reportowac jako spam,ni chuja to nie jest na temat.

nie wszystkim musi się to kojarzyć z Japonią

This post was edited by 1970 on Jul 26 2013 02:59pm
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 26 2013 03:04pm
1970 JAKIE KOMIKSY LUBISZ
Member
Posts: 23,726
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 26 2013 03:04pm
Quote (1970 @ 26 Jul 2013 22:57)
dyskutujemy na temat tego czy anime to filmy animowane czy tylko japońska animacja. chce poznać zdanie bardziej obytych w tych tematach ludzi to chyba oczywiste.
dla mnie anime to filmy animowane i dlatego chce porozmawiać na ich temat. jak uważasz że moje posty z 2 ostatnich stron nic nie wnoszą do tematu i są spamem to twoje też, zajebało hipokryzją c'nie?

nie wszystkim musi się to kojarzyć z Japonią



jakby ktos sie interesowal lub chcialby popisac/dowiedziec sie czegos na temat danej BAJKI to by to nam serio nie przeszkadzalo,gdyby post nie byl na poziomie mlodegojedendwatrzy
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 26 2013 03:08pm
Quote (colos @ 26 Jul 2013 23:04)
jakby ktos sie interesowal lub chcialby popisac/dowiedziec sie czegos na temat danej BAJKI to by to nam serio nie przeszkadzalo,gdyby post nie byl na poziomie mlodegojedendwatrzy


przecież nie musimy chyba rozmawiać na temat DANEGO TYTUŁU, nie możemy porozmawiać na temat genezy filmów animowanych, co zapoczątkowało modę na te filmy?
Quote (Lander @ 26 Jul 2013 23:04)
1970 JAKIE KOMIKSY LUBISZ


Quote (Lander @ 26 Jul 2013 23:04)
1970 JAKIE KOMIKSY LUBISZ


jest ekranizacja TWD? oczywko animowana B)
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 26 2013 03:09pm
Quote (1970 @ Jul 26 2013 11:08pm)
przecież nie musimy chyba rozmawiać na temat DANEGO TYTUŁU, nie możemy porozmawiać na temat genezy filmów animowanych, co zapoczątkowało modę na te filmy?



jest ekranizacja TWD? oczywko animowana  B)


DUNNO ALE POLECAM GRE NA KĄPUTER THE WALKING DEAD WYJEBANA W KOSMOS
ja z komiksow to tylko kajko i kokosz czytalem:(
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 26 2013 03:11pm
Quote (Lander @ Jul 26 2013 11:09pm)
DUNNO ALE POLECAM GRE NA KĄPUTER THE WALKING DEAD WYJEBANA W KOSMOS
ja z komiksow to tylko kajko i kokosz czytalem:(


no nie mow, ze asterix i obelix nie czytales
a co do gry TWD fajne
ale nie tak fajne jak osu
Go Back To Polska Topic List
Prev1460461462463464717Next
Add Reply New Topic New Poll