Quote (Atanok @ 26 Jul 2013 22:54)
Zacytuj jeden swoj post, ktory mowi o anime i wnosi cos do tematu oprocz spamu.
dyskutujemy na temat tego czy anime to filmy animowane czy tylko japońska animacja. chce poznać zdanie bardziej obytych w tych tematach ludzi to chyba oczywiste.
dla mnie anime to filmy animowane i dlatego chce porozmawiać na ich temat. jak uważasz że moje posty z 2 ostatnich stron nic nie wnoszą do tematu i są spamem to twoje też, zajebało hipokryzją c'nie?
Quote (colos @ 26 Jul 2013 22:55)
no ale to jest temat manga/anime,co kojarzy sie z japonio,jak chcesz popisac o bajkach,to zaloz oficiala "kreskowki/bajki/komiksy marvela czy inne" i enjoy
i nie kloccie sie bo wasze posty mozna reportowac jako spam,ni chuja to nie jest na temat.
nie wszystkim musi się to kojarzyć z Japonią
This post was edited by 1970 on Jul 26 2013 02:59pm