d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Smieszności > Repost
Prev1460461462463464664Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,160
Joined: Feb 11 2007
Gold: 20.00
Nov 14 2009 06:32pm




This post was edited by Kjem on Nov 14 2009 06:33pm
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 14 2009 06:33pm
Quote (Kjem @ Nov 15 2009 01:32am)
http://fffuuulog.com/wp-content/uploads/2009/11/FUU-680x533.jpg


wanna to send? :D
Member
Posts: 9,941
Joined: Oct 4 2007
Gold: 10.00
Warn: 20%
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 15 2009 04:31am
Dzwoni gość do pracy:
- Szefie nie mogę dziś przyjść do roboty... jestem tak skacowany, że i tak nie będę mógł pracować, więc chyba wezmę zwolnienie lekarskie.
Szef na to:
- No co ty, na kaca jest super sposób. Ja zawsze jak mam kaca to proszę moją żonę żeby zrobiła mi laskę i potem czuję się doskonale. Powinieneś to wypróbować.
- Hmm… OK spróbuję.
Po godzinie pracownik przychodzi na swoje stanowisko w pełni sił.
Szef podchodzi i zagaduje:
- I co, jak działa mój sposób ?
- Doskonale, a w ogóle to fajną ma szef chałupę.
Banned
Posts: 1,300
Joined: May 11 2009
Gold: 0.52
Warn: 10%
Nov 15 2009 04:44am



Mamy epidemie JP.
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Nov 15 2009 05:07am
Quote (oBarTo @ 15 Nov 2009 11:44)
http://www.youtube.com/watch?v=Ih5xd4prs8Q


Mamy epidemie JP.


Firma była ostatnio u mnie w mieście >_> dobrze że była selekcja osób to średnia wieku nie spadła poniżej 20.
Aby nie spamować cościk odemnie.

http://www.youtube.com/watch?v=21OH0wlkfbc
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2009 05:14am
Infolinia
W firmie, w której pracuję, w dziale Infolinii Technicznej chłopaki muszą mówić po angielsku (komunikatywnie) - bo obcojęzyczni klienci też się zdarzają.
Dzwoni raz właśnie taki klient i jego pierwsze pytanie do kolegi, który odebrał:
- Do you speak English?
Na co koleżka złapał się za głowę i odpowiedział poważnym głosem:
- Ku*wa, trochę...
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Nov 15 2009 06:10am
Quote (VinS @ 11 Nov 2009 16:35)
wiem ze wklejanie gadek z gg jest passe ale nie moglem sie powstrzymac :P

16:29:21 Pelaśka
elo   

16:29:24 co porabiasz
16:29:37 vins
pije wodke a co?   

16:30:02 Pelaśka
na spacerek chcialam cie wyciagnac   

16:30:13 Pelaśka 
ale biorac wodke pod uwage mam male szanse   

16:30:54 vins
sorry ale wodka wygrala z toba 3:0   

16:30:57  Pelaśka
nic nowego :(


:D
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 15 2009 07:33am
Quote (bustersss @ 13 Nov 2009 01:41)
ty tez i co?


mówisz to tak jak byś ty też nie był...
Member
Posts: 3,145
Joined: Jun 16 2005
Gold: 4,388.00
Go Back To Polska Topic List
Prev1460461462463464664Next
Closed New Topic New Poll