d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev1459460461462463717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Jul 26 2013 08:50am
eot
Member
Posts: 9,419
Joined: Aug 21 2006
Gold: 35.00
Jul 26 2013 09:00am
Quote (Atanok @ Jul 26 2013 04:19pm)
Sami znawcy dookola. Rob lepiej nowe multi bo skonczysz jak kubus.



Co?
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 26 2013 09:00am
Quote (Kubus @ 26 Jul 2013 17:00)
Co?


Nie ty, unstabile.
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Jul 26 2013 02:18pm
absorbuje nienawisc z dwoch ostatnich stron tego tematu i rosne w sile
Member
Posts: 23,727
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Jul 26 2013 02:25pm
Quote (Atanok @ 26 Jul 2013 16:44)
Anime (jap. アニメ?) – skrócone angielskie słowo animation (jap. アニメーション animēshon?) oznaczające film animowany. W Japonii terminem tym określa się wszystkie filmy i seriale animowane, bez względu na kraj ich pochodzenia. Poza Japonią słowo anime służy do określenia japońskich filmów animowanych oraz stylu japońskiej animacji.

Skill czytania oceniam na geniusz/10. No, ale musialbys przeczytac AZ jedno zdanie wiecej :<


copy paste wg wlasnego uznania,jeden uzywa wszystkiego,jeden tylko tego co mu podpasuje
SORY KOLESZKO 1970 ALE TO NASZ TEMAT I TYLKO PRZESZKADZASZ

This post was edited by colos on Jul 26 2013 02:26pm
Member
Posts: 3,544
Joined: Jul 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 26 2013 02:26pm
Quote (gnuj618 @ Jul 26 2013 10:18pm)
absorbuje nienawisc z dwoch ostatnich stron tego tematu i rosne w sile


XDDDDDDDDD
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 26 2013 02:44pm
Quote (colos @ 26 Jul 2013 22:25)
copy paste wg wlasnego uznania,jeden uzywa wszystkiego,jeden tylko tego co mu podpasuje
SORY KOLESZKO 1970 ALE TO NASZ TEMAT I TYLKO PRZESZKADZASZ


no ej ziomeg, ale jak chce porozmawiać o innych bajkach a nie japońskich to też mogę przecież. nie ma regulaminu na pierwszej stronie
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 26 2013 02:45pm
Quote (1970 @ 26 Jul 2013 22:44)
no ej ziomeg, ale jak chce porozmawiać o innych bajkach a nie japońskich to też mogę przecież. nie ma regulaminu na pierwszej stronie


To zaloz sobie temat "inne bajki temat oficjalny" i zobaczymy jak dlugo sie utrzyma.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Jul 26 2013 02:51pm
Quote (Atanok @ 26 Jul 2013 22:45)
To zaloz sobie temat "inne bajki temat oficjalny" i zobaczymy jak dlugo sie utrzyma.


nie muszę, ten się ma dobrze
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Jul 26 2013 02:52pm
Quote (1970 @ 26 Jul 2013 22:51)
nie muszę, ten się ma dobrze


Wszystko skrupulatnie reportowane.
Go Back To Polska Topic List
Prev1459460461462463717Next
Add Reply New Topic New Poll