d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev14546474849120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 16 2015 08:33am
Quote (WickedBlossom @ 16 Feb 2015 15:28)
kupuj tanie, i tak nie grasz wszystkimi tylko muradinem, a nikt go nie pickuje, bo jest guwnem

ja gram 4 i reszte kupilem najtanszych, zeby rank wbijac



ja w sumie gram wszystkim poza tyrande i illidanem i fagstadem

chyba podfarmie jeszcze niecaly 1k i kupie te najtansze
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 16 2015 08:34am
Quote (Lander @ Feb 16 2015 03:33pm)
ja w sumie gram wszystkim poza tyrande i illidanem i fagstadem

chyba podfarmie jeszcze niecaly 1k i kupie te najtansze


ja teraz sobie powoli na chena zbieram w sumie, strasznie mi sie spodobal, az 6 nim wbilem!
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 16 2015 08:37am
Quote (WickedBlossom @ 16 Feb 2015 15:34)
ja teraz sobie powoli na chena zbieram w sumie, strasznie mi sie spodobal, az 6 nim wbilem!



ze 3 miechy temu ludzie sie strasznie chenem jarali ale w sumie bez szału jest

NIE MA DOMINACJI CREEPKOW NIE MA CZENA
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 16 2015 08:42am
Quote (Lander @ Feb 16 2015 03:37pm)
ze 3 miechy temu ludzie sie strasznie chenem jarali ale w sumie bez szału jest

NIE MA DOMINACJI CREEPKOW NIE MA CZENA


o czym Ty mowisz

1v3 stoisz w miejscu, shieldujesz z d, w e q, shieldujesz z d, w e q i tak w kolko
ludzie albo sa na tyle glupi, zeby sie z Toba bic nie przebijajac sie nawet przez shield albo olewaja, a Ty zostajesz na lejnie i rozpierdalasz keep za keepem
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 16 2015 08:49am
Quote (WickedBlossom @ 16 Feb 2015 15:42)
o czym Ty mowisz

1v3 stoisz w miejscu, shieldujesz z d, w e q, shieldujesz z d, w e q i tak w kolko
ludzie albo sa na tyle glupi, zeby sie z Toba bic nie przebijajac sie nawet przez shield albo olewaja, a Ty zostajesz na lejnie i rozpierdalasz keep za keepem



albo cie stunuja i zabijaja
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 16 2015 08:54am
Quote (Lander @ Feb 16 2015 03:49pm)
albo cie stunuja i zabijaja


dobry timing z d wystarcza
ewentualnie unikasz walki z muradinem, ktory ma stun na co 3 ataku i eloszka
play smart win easily
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 16 2015 09:07am
Quote (WickedBlossom @ 16 Feb 2015 15:54)
dobry timing z d wystarcza
ewentualnie unikasz walki z muradinem, ktory ma stun na co 3 ataku i eloszka
play smart win easily



nope, jednak cie stunuja i giniesz
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 16 2015 09:09am
Quote (Lander @ Feb 16 2015 04:07pm)
nope, jednak cie stunuja i giniesz


jednak rollnales chena, wiec przezywasz
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Feb 16 2015 09:22am
wg ciebie czemu chen jest lepszy od mury? mura to guwno muwisz.
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 16 2015 09:25am
Quote (luksus @ Feb 16 2015 04:22pm)
wg ciebie czemu chen jest lepszy od mury? mura to guwno muwisz.


bo landi dostaje erekcji na widok krasnala, wiec jestem zmuszony do hejtu na muradina
Go Back To Polska Topic List
Prev14546474849120Next
Add Reply New Topic New Poll