Quote (Lander @ Feb 16 2015 03:37pm)
ze 3 miechy temu ludzie sie strasznie chenem jarali ale w sumie bez szału jest
NIE MA DOMINACJI CREEPKOW NIE MA CZENA
o czym Ty mowisz
1v3 stoisz w miejscu, shieldujesz z d, w e q, shieldujesz z d, w e q i tak w kolko
ludzie albo sa na tyle glupi, zeby sie z Toba bic nie przebijajac sie nawet przez shield albo olewaja, a Ty zostajesz na lejnie i rozpierdalasz keep za keepem