d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev14546474849598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 07:03am
Quote (blejdowy @ 13 Aug 2013 15:00)
korci mnie eby zrobic goscia na powerglowe i rozkurwiac muzgi.


Powodzenia vs snajperzy i bazukerzy.
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 07:04am
robie energetyka na wattz plasma rifle in 40 watt range
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 07:04am
Quote (tournevis @ 13 Aug 2013 15:01)
Tak, racja, ale chyba żadna broń z BG nie nakurwia z 50+ hexów. Gorzej jak typ będzie mieć perki typu AB, co spowoduje, że zyska na AP i szybciej skróci dystans do mnie. Chuj, zobaczy się. Wszyscy grają z BG, co mnie zawsze we F2 nudziło. Zobaczę tę postać i pomyślę.


bozar ma range 40 hex i nie ma spreada

light support weapon pewnie ma podobny range a jest duzo popularniejszy w grze wiec bym tez tak nie szalal, a na rt podleciec to zaden problem

Quote (gnuj618 @ 13 Aug 2013 15:04)
robie energetyka na wattz plasma rifle in 40 watt range


40 range to chyba tylko turbo ma, a ona w chuj droga

This post was edited by MuFfaS on Aug 13 2013 07:05am
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 07:05am
Quote (blejdowy @ Aug 13 2013 02:00pm)
korci mnie eby zrobic goscia na powerglowe i rozkurwiac muzgi.


Zanim do mnie podbijesz to ustrzelę cię niczym zająca szaraka....
Member
Posts: 19,101
Joined: Oct 4 2005
Gold: 5.01
Aug 13 2013 07:06am
Quote (tournevis @ 13 Aug 2013 15:05)
Zanim do mnie podbijesz to ustrzelę cię niczym zająca szaraka....


moze sie po zabudowanych terenach krecic i chowac za scianami ostatecznie ;]

ale i tak byle pistoler go dojedzie jak bura suke, nie wspominajac juz o bursterze ;]
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 13 2013 07:06am
Quote (tournevis @ Aug 13 2013 02:05pm)
Zanim do mnie podbijesz to ustrzelę cię niczym zająca szaraka....


ziomeg, bede mial na plecach snajperuw. zobaczymy czy bedziesz wtedy taki bonzo jak w oko dostaniesz
Member
Posts: 4,534
Joined: Nov 4 2010
Gold: 1.00
Aug 13 2013 07:08am
Quote (MuFfaS @ Aug 13 2013 02:04pm)
bozar ma range 40 hex i nie ma spreada

light support weapon pewnie ma podobny range a jest duzo popularniejszy w grze wiec bym tez tak nie szalal, a na rt podleciec to zaden problem


Tak, ale ja mam ustawiony tryb walki tylko na tb, więc jak typeusz wleci mi do lokacji i zacznie wojakować, to będzie musiał grać w trybie turowym, nie? Nie wiem dokładnie jak to działa w grze ...
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Aug 13 2013 07:09am
kurwa czytam i myśle ze może zaczne z wami
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Aug 13 2013 07:10am
Quote (l1pa @ Aug 13 2013 02:09pm)
kurwa czytam i myśle ze może zaczne z wami


tez sie wlasnie zastanawiam :D
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2013 07:11am
Quote (l1pa @ 13 Aug 2013 14:09)
kurwa czytam i myśle ze może zaczne z wami


LEPIEJ Z NAMI NIE ZACZYNAJ!
Go Back To Polska Topic List
Prev14546474849598Next
Add Reply New Topic New Poll